У квітні в МПК побралися три десятки пар

Карантин – не завада коханню, тож, навіть у локдаун закохані все одно мали змогу побратися і оформити шлюб у стислі терміни та у комфортній обстановці. Спільний проект Міністерства юстиції України та Міського палацу культури “Шлюб за добу” продовжує справно єднати серця і долі.

У квітні у стінах палацу зареєстрували свої стосунки 28 пар. Переважно, це жителі Чернігова та навколишніх областей. Але одружувалися у МПК в квітні й іноземці, зокрема громадяни Азербайджану, Казахстану, Грузії, Латвії, Білорусі, Ірану, Великої Британії та Норвегії.

Найпопулярнішою датою виявилося 2 квітня – цього дня взяли шлюб одразу 4 пари. Також ще 24 майбутні подружжя подали документи на реєстрацію.

Ірина Должикова, директор Міського палацу культури:

– Наближається тепла пора, сонячна, яскрава, це – найкрасивіше тло для будь-яких весільних фотосесій. Тому ми радимо завчасно бронювати обрану дату і для виїзної церемонії. Найкращій сервіс, доступні ціні, видача свідоцтва про шлюб державного зразка – це все вигідно вирізняє МПК з-поміж інших організаторів. Якщо ви обрали свою другу половинку – подбайте і про казкову атмосферу на вашому власному святі!

Якщо у вас є запитання – телефонуйте до сервісу “Шлюб за добу”: (0462) 970 837 (понеділок – п’ятниця) з 08:00 до 17:00 (перерва 12:00 -13:00) або пишіть на електронну скриньку
express-vesilya@ukr.net

Tags: , ,