події
Лютого 2020

 • 29 лютого 18:00

  Зимовий кубок Чернігівської ліги гумору

  Перша у цьому році гра КВН Чернігівської ліги гумору ХІІІ сезону.

  Квитки у касі Міського палацу культури — 970-826.

 • 22 лютого 17:00

  Сольний концерт Народного аматорського ансамблю танцю «Дружба»

  💃🏼🕺У Міському палаці культури відбудеться сольний звітний концерт Народного аматорського ансамблю танцю «Дружба».

  У програмі — старі та нові композиції, яскраві народні танці від улюблених артистів!

  Подаруйте собі денс-феєрію та хороший настрій!

 • 28 лютого 19:00

  «Ой грай, вигравай!»

  «Ой грай, вигравай!» — це один з рядочків з аутентичної чернігівської пісні «Ой з-за гори вітер дув», яку Народний аматорський фольклорний колектив «Сіверяни» записав в одному з сіл Чернігівщини.

  Кожен номер цього концерта — унікальний, створений і записаний у його перших виконавиць, тож, у «Сіверянах» немає традиційних співачок, зате є виводчиці, тобто, ті, хто відзначається яскравим, сріблястим, дзвінким тембром і силою звучання, який “пронизує“ основну групу виконавців. Частенько діапазон виводчиць налічує кілька октав. Тож, і звучання, і виконання виходять інакшими, багатшими, забарвленими емоційністю, мелодикою, змістом.

  Не дивно, що у всьому світі нині бум на «власну» музику, ту, яку не почуєш на комерційних популярних радіостанціях. Відтак, колектив Міського палацу культури пропонує своїм глядачам саме таку музику — чернігівську, унікальну, народну. З народним супроводом, танцями.

   

  Тож, не пропустіть головну фолкову подію — концерт «Сіверян» «Ой грай, вигравай!».

  У програмі також весняні обрядові дійства, танці від Народного аматорського ансамблю танцю «Дружба», балету МПК та інших колективів.

 • показати ще

  останнi
  новини

  8 березня цілий тиждень або як святкували Масницю наші предки

  8 березня цілий тиждень або як святкували Масницю наші предки

  З 24 лютого розпочався Колодій або Масний тиждень (Масниця). Оскільки це останнє гуляння перед найсуворішим постом року (Великоднім), то справляли його гучно, весело та смачно, влаштовували велику ярмарку з музикою, піснями та найрізноманітнішими розвагами. Найпоширеніші наїдки - вареники і млинці. Колодій має й інше значення - бабський тиждень. І недарма, бо у давнину саме у цей період жінки відпочивали, а чоловіки робили усю жіночу роботу по хаті.

  детальніше

  Концерт для справжніх друзів — народний ансамбль «Дружба» звітував у МПК (Фото)

  Концерт для справжніх друзів — народний ансамбль «Дружба» звітував у МПК (Фото)

  Народний ансамбль танцю "Дружба" підтвердив своє звання та статус живої легенди під час звітного концерту, який відбувся 22 лютого у Міському палаці культури. У колі друзів, шанувальників та колег танцівники одного з найстаріших хореографічних колективів України (у 2020-му святкує 51-й день народження) показали свої найкращі номери.

  детальніше

  Дзеркальний день в МПК: 7 пар стали родинами

  Дзеркальний день в МПК: 7 пар стали родинами

  Красива дзеркальна дата – 20 лютого або 20.02.20 вабить своєю гармонією багатьох молодят. Вважається, що шлюб, укладений цього дня, буде благополучним і міцним. Тож, недивно, що саме на цей день виявилося чимало бажаючих одружитися, тим паче, коли це можна зробити швидко і зручно – в рамках проекту «Шлюб за добу» у стінах Міського палацу культури. 20 лютого у МПУ розписали 7 пар.

  детальніше

  Майже два десятки артистів взяли участь у благодійному концерті в МПК

  Майже два десятки артистів взяли участь у благодійному концерті в МПК

  Колектив Міського палацу культури висловлює слова щирої вдячності усім учасникам та глядачам благодійної концертної програми «З любов’ю у серці», що відбулася на сцені Палацу 13 лютого.

  детальніше