У серпні в МПК одружилися майже 7 десятків пар

Не дарма ж серпень вважається чи не найпопулярнішим місцем у весільному календарі: у Міському палаці культури  це готові підтвердити. В останній місяць літа за допогомогою сервісу “Шлюб за добу” у МПК взяли шлюб 67 пар молодят, ще 63 подали документи на реєстрацію. 

Засновник танццентру “Inside” Дмитро Грек: “Ми завжди намагалися робити все не так, як інші”

Стріт-денс культура, тобто, вуличні танці, особливо такі стилі як хіп-хоп та брейк-данс, викликають виключно асоціації з рухом, динамікою, енергією і, звісно, молодістю. Неймовірно, але факт – хіп-хоп культурі вже майже півтостоліття, а самі вуличні танці почали вперше з’являтися як культурний феномен і понад сто років тому, зокрема, традиційний джазовий танець. 

Тому, хіп-хоп, брейк-данс вже давно вийшли за межі стереотипу ”тільки для підлітків”, і тепер цілком пасують людям будь-якого віку та смаку. 

Зіпсували розарій (Фото)

Вихідні не минають без подій. На жаль, неприємних. 28 серпня у суботу з клумби Міського палацу культури викрали 7 кущів троянд, ще два пошкодили. Сталося це о 6:17 ранку. Камери відеоспостереження зафіксували, як невідома літня жінка у червоній кофтинці та з великим пакетом озираючись підходила до розарію. Згодом, охоронці при обході території зафіксували факт крадіжки.

Квитки на концерт Сергія Макашова виграла відома освітянка Тамара Копистко (Фото)

У понеділок 14 червня на сторінках Міського палацу культури у соцмережах визначили власників квитків на концерт співака та режисера Сергія Макашова. Захід приурочений до Дня медика і є виявом вдячності артиста та його колег і друзів до лікарів, саме тому подія і називається “З любов’ю до життя”. 

Хор “Десна” посів І місце у престижному фестивалі

Легендарний народний хор “Десна” навіть на сьомому десятку від річниці створення пробує себе у нових проектах. Так, 30 травня хористи взяли І місце у XVII Всеукраїнському конкурсі талантів та краси “Diamond Dragonfly”, який проходив у Чернігові у Міському палаці культури.

Весільні тренди, які будуть актуальними ще рік!

Морські кольори в оформленні навіть на лісовій галявині, крихітні з нігтик закусочки, подарункові дрібнички для гостей у вигляді санітайзерів – це все ознаки весільної моди сезону 2021/2022. Давайте роздивимося основні тренди, які будуть актуальними ще протягом навіть наступного року!

Увага! Важливе повідомлення!

Шановні гості, друзі та відвідувачі Міського палацу культури! У зв‘язку з технічними негараздами у телефонній мережі нині не працюють наші звичні контакти – телефони сервісу «Шлюб за добу» 97-08-37 та каси Палацу – 97-08-26.

Концерт “З любов’ю до життя” – музично-ліричний спосіб сказати дякую лікарям

Чернігівські артисти та музиканти готують унікальний концерт до Дня медика – музичне попурі “З любов’ю до життя”. 15 червня у Міському палаці культури стартує свято музики і лірики, головний режисер та співак дійства Сергій Макашов. Чому виникла ідея музичного вітання для лікарів?