Міський Палац культури: “У 50 років життя тільки починається!”

Мало у Чернігові є таких місць, з якими були б пов‘язані долі та спогади усіх жителів міста. Міський Палац культури за свою піввікову історію встиг стати дорогим для усіх чернігівців: хтось його створював у далеких 1960-х, хтось сюди приходив на перші в своєму житті гуртки, ялинки, танці, хтось вже у дорослому віці – на вистави і концерти та заняття, ще й з власною малечею – подивитися на легендарних рибок (розташовувалися на першому поверсі). Тобто, у кожного жителя міста є власний спогад та історія, пов‘язані саме з Палацом.

Ольга Коцур: “Я вертаю Чернігівщині її справжній голос”

Мабуть, небагато є у Міському палаці культури людей із настільки різнобічними захопленнями, при тому, що всі вони творчі, мистецькі. Ольга Коцур встигає опікуватися двома колективами у МПК (фолк-гурт “Калита”, створений у 2013-му, де вона засновниця та ансамбль “Сіверяни”, де є керівницею), також фольклорним колективом “Горлиця” з с. Шестовиця, народним аматорським хором «Любисток» у с. Хмільниця, а ще вона регент хору Спасо-Преображенського собору, їздить по Чернігівщині з етнографічними мандрівками, записує пісні, пише сценарії обрядових дійств, концертів, торік гурт “Калита” презентував диск “Ой летіла біла пава”. У 2018-му стала лауреаткою обласноі премії «Жінка року», у 2019-му – обласної премії з фольклору імені Василя Полевика. А ще Ольга є рушієм розвитку та популяризації чернігівського фолку, ну і “вишенька на торті” – колекціонування старовинного українського одягу з чернігівськими мотивами. Нині у цієї дивовижної жінки ювілей творчої діяльності – 25 років. Як вона все це встигає? Відповімо – ми не знаємо, але, разом з нашими читачами, щиро цьому дивуємося! 

Весілля-2020: у МПК пара з Києва одружувалася у старовинному строї

Знайомимо вас з яскравими молодятами, які приїхали до нас з Києва одружуватися. Євген та Поліна Дмитриченки – креативне та творче подружжя. Вони захоплюються етнографією, фольклорними мандрівками, досліджують українські пастуші мелодіі, колекціонують український автентичний одяг, а ще просто веселі та дружні.

Серпень і шлюби

Чернігів продовжує поповнювати весільну статистику. Перші дні серпня теж не стали винятком – молодята активно утворюють нові родини. За 5 днів останнього літнього місяця за допомогою сервісу Міського палацу культури “Шлюб за добу” одружилися 9 пар. Ще 17 подали заявки на реєстрацію шлюбу.

МПК у Національному бізнес-рейтингу обійшов… палац “Україну”

Міський палац культури Чернігівської міської ради отримав відзнаку та нагороду від Національного бізнес-рейтингу. Установа потрапила до переліку кращих підприємств України у галузі культури, також МПК тепер має офіційний статус “Лідер галузі – 2020”.  

У липні в МПК одружили майже 80 пар!

Шлюбний літній бум у Чернігові продовжується, тільки у другому місяці літа у Міському палаці культури єднали долі та серця не стільки українці, як іноземці. У липні одружуватися до Чернігова приїздили громадяни доброго десятка країн, здебільшого, європейських.

Термінове повідомлення!

У зв’язку з карантином – пакет послуг “Експрес” у рамках сервісу “Шлюб за добу” у Міському палаці культури ТИМЧАСОВО не буде надаватися.

“Літні музичні вечори” єднають чернігівців і відкривають нові творчі імена

Літо – це не лише свіжі фрукти, запах моря, гір чи лугової трави. Літо – це ще й можливість частіше бувати на дворі, дихати свіжим повітрям, рухатися і… спілкуватися. Особливо це корисно для людей у віці, самотніх, тих, у кого коло спілкування невелике, а бажання знайти споріднену душу є. Саме тому так і популярні ось уже багато років “Літні музичні вечори”, які проводить Міський палац культури. Цей захід єднає у собі кілька моментів: хорошу музику, веселі танці і однодумців навколо.

Чернігів потребує території Арту

Чернігів – це місто, яке за останні 5 років переживає бурхливий інфраструктурний розвиток. Це помічають усі гості та туристи. Особливо ті, хто не був тут тривалий час.
А ще Чернігів – місто з давньою історією та особливою атмосферою, його люблять і шанують за неймовірний затишок та домашність. Але, на жаль, попри це, досі відчутно бракує культурних просторів, буквально оупен-ейр осередків, де без великих затрат можна облаштувати арт-перформанс чи подивитися кіно просто посеред неба (остання ідея нині дуже популярна у Львові).