У квітні в МПК побралися три десятки пар

Карантин – не завада коханню, тож, навіть у локдаун закохані все одно мали змогу побратися і оформити шлюб у стислі терміни та у комфортній обстановці. Спільний проект Міністерства юстиції України та Міського палацу культури “Шлюб за добу” продовжує справно єднати серця і долі. 

Вокалістка Алла Гаркуша: “За кордоном за тебе все вирішує менеджер”

Наша чарівна співачка, акторка та авторка хітів Алла Гаркуша вабить до себе чимало поглядів – завдяки яскравій зовнішності та потужному вокалу. А ще дівчина любить мандрувати, щоправда, усі подорожі – виключно по роботі. Гастролями вдалося охопити чимало країн: Китай, Гонконг, Ліван, Молдову, Ізраїль тощо. Досвід мандрівниці, талант, вміння були хорошою оповідачкою – це все робить Аллу цікавою співрозмовницею. Тож, не дивно, що у різноманітних медіа частенько виходять матеріали з талановитою чернігівкою. Цього разу з солісткою Міського палацу культури поспілкувалося видання “Деснянська правда”. 

Квитки на гумор-шоу “Вар’яти” виграв вокаліст легендарної хорової капели (Фото)

У п’ятницю 19 березня Фортуна обрала щасливчика – володаря запрошення на двох на гумор-шоу “Вар’яти” (захід 22.03 о 19:30): ним став чернігівець Богдан Пархоменко. Пан Богдан – живе в Києві, у Чернігові буває наїздами, бо тут живе його мама. Чому так? А все через роботу – чернігівець працює солістом у Муніципальній академічній чоловічій хоровій капелі імені Левка Ревуцького. 

Місяць лютий, а для романтики – лагідний (Фото)

Дзеркальна дата 12 лютого, День Святого Валентина – ці та інші модні дати не могли не вплинути на потік бажаючих взяти шлюб в останній місяць зими. Тож, у рамках сервісу “Шлюб за добу” у Міському палаці культури в лютому одружилися 32 пари. Ще майже стільки ж – 33 – подали документи на реєстрацію.

Хуртовина не завадить меломанам: квитки на концерт Ольги Коцур виграли дві чарівні пані

12 березня – день не з легких: бо саме у цю п’ятницю на дворі вирувала знатна хуртовина, а весну замінила зима. І саме у цей день був намічений ювілейний концерт чернігівської фолк-виконавиці та етнографа Ольги Коцур “У колі друзів”, тож мусимо зауважити – на захід прийшли дійсно справжні фанати чернігівського фолку. Напередодні цієї події на сторінках Міського палацу культури у соцмережах розігрувалися два запрошення на концерт. Їх володарками стали дві чарівні чернігівки Олена Пилипенко та Інна Могилевська. Давайте ми розкажемо трохи про них. 

Щасливі разом, або під вінець – у поважному віці (Фото)

Чудовий матеріал про прекрасну пару, яка вчергове доводить: неважливо скільки вам років – справжню любов можна зустріти будь-коли. Головне, не забути озиратися навколо. 
Публікуємо з люб’язного дозволу редакції газети “Деснянка” та її головного редактора Лариси Галети історію про пару артистів Міського палацу культури – керівника хору “Десна” Миколу Олексієнка та його дружину Валентину Кочубей. Вони настільки вразили редакцію, що пан Микола та пані Валентина стали героями обкладинки газети. Тож, читайте.  

Хто допоміг зробити “Подарунок для матусі” (Фото)

Весна починається не лише календарно, а й подієво – у Міському палаці культури поступово відновлюється концертна та гастрольна діяльність, в тому числі й для колективів МПК. Так, 5 березня в один день в стінах Палацу відбулося одразу два великих концерти – до Міжнародного жіночого дня та “Подарунок для матусі”. 

Фолк-діва Чернігова Ольга Коцур запрошує на свято чернігівської пісні і музики

На чернігівців чекає свято фольклору та справжньої чернігівської етніки – великим і яскравим концертом фолк-діва Ольга Коцур відзначатиме срібний творчий ювілей. Двогодинне дійство “У колі друзів” розраховане на широку аудиторію.