Місяць лютий, а для романтики – лагідний (Фото)

Дзеркальна дата 12 лютого, День Святого Валентина – ці та інші модні дати не могли не вплинути на потік бажаючих взяти шлюб в останній місяць зими. Тож, у рамках сервісу “Шлюб за добу” у Міському палаці культури в лютому одружилися 32 пари. Ще майже стільки ж – 33 – подали документи на реєстрацію.

Щасливі разом, або під вінець – у поважному віці (Фото)

Чудовий матеріал про прекрасну пару, яка вчергове доводить: неважливо скільки вам років – справжню любов можна зустріти будь-коли. Головне, не забути озиратися навколо. 
Публікуємо з люб’язного дозволу редакції газети “Деснянка” та її головного редактора Лариси Галети історію про пару артистів Міського палацу культури – керівника хору “Десна” Миколу Олексієнка та його дружину Валентину Кочубей. Вони настільки вразили редакцію, що пан Микола та пані Валентина стали героями обкладинки газети. Тож, читайте.  

Благодійники привітали з днем Святого Миколая учасників хору ветеранів (Фото)

У п‘ятницю напередодні дня Святого Миколая благодійники завітали до Міського палацу культури з особливою місією: зробити затишним і теплим це свято не лише для дітей, а й для людей зрілих, тих, хто сам звик дарувати тепло та світлі емоції іншим.

Фолк-діва Чернігова Ольга Коцур запрошує на свято чернігівської пісні і музики

На чернігівців чекає свято фольклору та справжньої чернігівської етніки – великим і яскравим концертом фолк-діва Ольга Коцур відзначатиме срібний творчий ювілей. Двогодинне дійство “У колі друзів” розраховане на широку аудиторію.

Онлайн-конкурс малюнку “Розповідь про моє місто для Дідуся Мороза”

Друзі! Кажуть, свято може бути настільки яскравим, наскільки ми його робимо самі. Тож давайте створювати святковий настрій вже зараз. У Міському палаці культури запрацювала святкова резиденція Діда Мороза. Але, аби святкування були безпечними – новорічний дідусь переключився на гаджети та пошту і готовий слати усім вітання онлайн та у конвертах!

Вокалістка Алла Гаркуша: “За кордоном за тебе все вирішує менеджер”

Наша чарівна співачка, акторка та авторка хітів Алла Гаркуша вабить до себе чимало поглядів – завдяки яскравій зовнішності та потужному вокалу. А ще дівчина любить мандрувати, щоправда, усі подорожі – виключно по роботі. Гастролями вдалося охопити чимало країн: Китай, Гонконг, Ліван, Молдову, Ізраїль тощо. Досвід мандрівниці, талант, вміння були хорошою оповідачкою – це все робить Аллу цікавою співрозмовницею. Тож, не дивно, що у різноманітних медіа частенько виходять матеріали з талановитою чернігівкою. Цього разу з солісткою Міського палацу культури поспілкувалося видання “Деснянська правда”. 

Три переможниці конкурсу малюнку від МПК отримали подарунки (Фото)

Онлайн-конкурс малюнку показав, що унашому місті живе безліч дуже талановитих людей, які шалено закохані у Чернігів, пишаються ним і щиро запрошують сюди Дідуся Мороза. До Міського палацу культури надійшло кілька десятків робіт від наших юних художників. Всі іх вже привітав з новорічними святами Дідусь Мороз особисто. А трійко найкращих авторів отримали цінні святкові подарунки. Розкажемо трохи про них усіх.

Міський Палац культури: “У 50 років життя тільки починається!”

Мало у Чернігові є таких місць, з якими були б пов‘язані долі та спогади усіх жителів міста. Міський Палац культури за свою піввікову історію встиг стати дорогим для усіх чернігівців: хтось його створював у далеких 1960-х, хтось сюди приходив на перші в своєму житті гуртки, ялинки, танці, хтось вже у дорослому віці – на вистави і концерти та заняття, ще й з власною малечею – подивитися на легендарних рибок (розташовувалися на першому поверсі). Тобто, у кожного жителя міста є власний спогад та історія, пов‘язані саме з Палацом.