головний концертний майданчик міста

«Міський Палац культури імені В’ячеслава Радченка» Чернігівської міської ради

Міський Палац культури приймає у себе українських, зарубіжних зірок, театральні постановки, фестивалі та конкурси, на базі якого функціонують гуртки різної творчої направленості: класичні, сучасні та спортивні танці, вокальні студії, інші творчі об’єднання.
Палац культури відіграє ключове місце в організації та проведенні загальноміських культурно-мистецьких заходів. Творчий колектив закладу готує розважальні програми різних спрямувань: концерти, дитячі вистави, театральні постановки, фестивалі, конкурси.
Головним надбанням підприємства є його згуртований колектив, який злагоджено працює задля задоволення запитів відвідувачів Палацу: цікавих культурно-мистецьких заходів, комфортного перебування у приміщенні, цікавого та корисного дозвілля, дружніх розмов за чашечкою запашної кави.

Керівничий склад


Директор КП
«Міський Палац культури»

Должикова Ірина Олександрівна

Освіта

Чернігівський державний інститут економіки та управління, кваліфікація: економіст, спеціальність: облік і аудит; Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв (магістр).

З 1991 року по 2009 року працювала на різних банківських посадах (юрисконсульт, кредитний інспектор, зав. канцелярією, начальник міських відділень, начальник відділу маркетингу) на практиці опанувала нормативну базу банківської роботи, методики, технології та процедури різних банківських операцій та продуктів, в тому числі в сфері маркетингу та менеджменту.

З серпня 2015 по лютий 2016 року – директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій

З 2016 року і по сьогоднішній день обіймає посаду директора КП «Міський Палац культури».

Mask Group

З питань організації концертів напишіть
нам листа на електронну скриньку
mpk@chernigiv-rada.gov.ua

або телефонуйте
+380948960837