Ансамбль «Десняночка» готує «Веселі ритми»

Перший за майже два роки концерт колективу – стартує на початку червня. Керівниця ансамблю Вікторія Горбачук розповідає про «Веселі ритми» з ентузіазмом – програма буде яскрава, розлога, щонайменше на півтори години. І, звісно,  з новими номерами!

Завдання, які стоять перед «Десняночкою» – масштабні: захистити звання зразкового дитячого ансамблю народного танцю, плюс потішити публіку, подарувати атмосферу танцювального свята.

– Ми готуємо усі наші найкращі номери – від літніх українських танців до зимових, сніжинок, – сміється Вікторія. – Ми дуже скучили за сценою, глядачем, ви не уявляєте! Бо ж двічі поспіль переносився наш концерт: мав би бути 15 травня, але ж через локдаун був скасований.

Також готують у «Десняночці» прем’єру – перший виступ на великій сцені найменшеньких танцюристів з номером «Гномики». А ще – італійський запальний танок з бубнами «Тарантелла». Плюс, запланований танцювальний вихід у нових костюмах!

У програмі спільні концертні обрядові дійства з колективами «Сіверяни» та «Калита». В якості guest stars заявлені ансамблі «Дружба», «Еліт», балетна студія «Аврора» та багато інших.

– На сцену ми виводимо близько 40 наших юних артистів, тож, танцювальне шоу буде доволі масштабним, – зізнається керівниця «Десняночки». – Наші діти вже зачекалися, настільки давно не було виступів. Готові танцювати навіть в масках! Малеча дуже відповідально готується, тренується, хвилюється страшенно. Одна дівчинка навіть запитувала – чи є вже квитки в касі Міського палацу культури, аби запросити усіх близьких та друзів!

Ну а ми нагадуємо: квитки є, дійсно в касі МПК. Концерт запланований 13 червня 17:00. Захід відбудеться із дотриманням усіх карантинних обмежень.

Tags: , , , ,