Квитки на гумор-шоу “Вар’яти” виграв вокаліст легендарної хорової капели (Фото)

У п’ятницю 19 березня Фортуна обрала щасливчика – володаря запрошення на двох на гумор-шоу “Вар’яти” (захід 22.03 о 19:30): ним став чернігівець Богдан Пархоменко. Пан Богдан – живе в Києві, у Чернігові буває наїздами, бо тут живе його мама. Чому так? А все через роботу – чернігівець працює солістом у Муніципальній академічній чоловічій хоровій капелі імені Левка Ревуцького.

Сам щасливчик розповідає: дуже любить дивитися гумористичні шоу від різних українських комедійнийних команд. “Вар’яти”, звісно, теж є у переліку найулюбленіших. Щоправда, досі підопічних Сергія Притули доводилося бачити хіба що по телевізору.

Перемога у квитковому розіграші МПК стала для тепер вже столичного вокаліста приємною несподіванкою.

– На шоу піду разом з мамою, вона теж дуже любить “Вар’ятів”, проведемо час разом, – скромно відповідає він.

Богдан Пархоменко говорить: це далеко не перший його квитковий виграш у Міському палаці культури, раніше вже ставав переможцем, щоправда, це було настільки давно, що навіть не згадає, на яку саме подію вигравав квитки.

– Оскільки я не живу в Чернігові, то усі чесно виграні квитки віддавав мамі, а вона вже відвідувала подію і отримувала естетичну насолоду.

Зауважимо, що сюрпризи та подарунки від МПК на цьому не завершуються. Стежте за нашими повідомленнями на сторінках у соцмережах. Квиткові розіграші обов’язково будуть ще!

 

 

Tags: , , ,