У Чернігові обиратимуть найкрасивішого майбутнього педагога

У Міському палаці культури 21 листопада відбудеться щорічний конкурс краси «Міс Університет НУ «Чернігівський колегіум» -2019».

12 студенток з різних факультетів змагатимуться за корону переможниці та право представляти свій виш у загальноміському конкурсі краси серед університетів.

Умовно захід можна поділити на три частини – хореографічну (дівчата танцюватимуть), позування та вихід під руку у супроводі хлопців у весільних сукнях. Так, не у вечірніх, а саме у весільних сукнях.

Олена Виноградська

 

Світлана Устинова

 

Аліна Коляда

 

Ксенія Онищенко

 

Марія Трубіна

 

Діана Свириденко

 

Юлія Прядко

 

Саша Мойсєяш

 

Катя Моцар

 

Анна Сержан

 

Анна Чапля

 

Настя Абрамкіна

 

Ведучий та організатор шоу Володимир Власенко, або більше відомий як МС Booblik, пояснює: така цьогорічна новація конкурсу. На жаль, як і торік, дефіле у купальниках не передбачене. Студентки ж бо.

– Цього року у нас був доволі великий кастинг – по кілька дівчат на місце учасниці. Як одбирали кращих з кращих? За трьома критеріями: вміння поводити себе на сцені, те, як дівчата спілкуються, відповідають на запитання, ну і, звісно, зовнішні дані, – говорить Володимир Власенко.

 

Окрім того, конкурсні виходи дівчат розбавлятимуть відеовізитки учасниць, в яких вони розповідатимуть про себе, свої мрії і те, де планують себе реалізувати.

Які саме призи та подарунки чекають на учасниць? Найголовніші це – корона і титул. Також спонсори подарують путівку на двох до Праги, й інші дрібніші, але від того не менш приємні подарунки.

Альона Іваненко, заступник директора Міського палацу культури:

– Ми щороку є майданчиком для проведення студентського конкурсу краси НУ «Чернігівський колегіум». Нам приємно спостерігати за тим, як з року в рік зростає рівень проведення заходу, як, разом із шоу, розвиваються його учасники, організатори, як вони працюють над сценографією, танцювальними номерами. У процесі постановки «Міс Університет» бере участь чимало студентів. Тому, конкурс це не лише яскраве і цікаве видовище для публіки, а й чудова можливість розвивати свої організаційні, творчі навички, шанс заявити про себе як про творчу особистість. Відомі приклади, коли учасниці проекту реалізовували себе на телебаченні, у івент-галузі, моделінгу тощо. Як, наприклад, переможниця 2017-го року Ілона Алієва, яка нині успішно працює як модель та телеведуча. Тож, ми зичимо усім перемоги і творчої реалізації.

 

Квитки на подію можна придбати як у касі Міського палацу культури або за телефонами: 093-317-04-58, 073-129-82-06, 063-885-61-97.

 

 

Фото – з інстаграму Володимира Власенка

Tags: , , , , ,