«Шлюб за добу»: кияни масово одружуються у Чернігові

Проект, що єднає родини – «Шлюб за добу» – набирає обертів. Тільки за 12 днів листопада за допомогою цієї послуги розписали 23 пари. За словами директора Міського палацу культури Ірини Должикової, одружуватися  у Чернігові без зайвих клопотів останнім часом дуже полюбили кияни. І на це є конкретна причина: тут це можна зробити значно дешевше і простіше, аніж у столиці.

Осінній шлюбний ажіотаж нині у самому розпалі – лише за два дні 7-го та 8-го листопада у Міському палаці культури зареєстрували аж 10 родин. Тобто, по 5 пар щодня. Враховуючі пропускні можливості палацу – такий показник є максимальною денною межею.

Ірина Должикова:

– Але і це ще не все. Чомусь саме 7-ме листопада виявилося дуже популярною датою. Тільки на цей день у нас подали заяви аж 15 пар!

Левова частка молодят – жителі Чернігова та Києва. Кияни взагалі полюбляють наше місто не лише як можливість перепочити від гамірного мегаполісу, а й тому, що тут значно дешевші послуги на реєстрацію стосунків у проекті «Шлюб за добу». За попередніми даними, тільки звичайно неурочиста церемонія обійдеться парі у 5 тисяч грн, в той час, як у Чернігові 6 тисяч – вже максимальний тариф на неділю – понеділок за принципом «Все включено».

Хто зазвичай користується можливістю швидкого одруження? Окрім жителів столиці, це також й іноземці (Вірменія, Грузія), подали заявку пари, де один з членів майбутньої родини з Молдови, Ізраїлю.

Ірина Должикова:

– Нас вони люблять за те, що тут все якісно, швидко, без зайвих ускладнень, дешево і комфортно.

 

Загалом, саме цим сервісом «Шлюб за добу» за вже 2 роки його існування скористалися тисячі пар з десятків країн світу.

Tags: , , , , , , , ,