Юним чернігівцям під Новий рік покажуть трюкову виставу «Зимова квітка»

У Міському палаці культури у самому розпалі підготовка до сезону новорічних свят. Тож, вже від початку грудня фасад будівлі та холл прикрасить святкова ілюмінація, додатково продумується анімація для дітей, цікаві конкурси, розваги, і, звісно, новорічні ранки та вистави. На Миколая юних чернігівців чекає супер-прем’єра: трюкове шоу «Зимова квітка». Що саме побачать глядачі? Чим будуть дивувати їх артисти та сценаристи Міського палацу культури?

За сюжетом, події у «Зимовій квітці» розгортаються у цирку, де раптово зник дитячий сміх. Чи можливо це виправити? Ніхто не знає як це зробити, але маленька клоунеса Бонні чула стару циркову легенду про зимову квітку… Чи вдасться їй допомогти друзям та подолати ті перешкоди, які чинитиме на її шляху капосна Пані Глем, хазяйка цирку?

Галина Петрова, сценарист та режисер-постановник вистави, розповідає: нинішня постановка – особлива. І не лише тому, що на її створення надихали кращі зразки світових трюкових шоу La Perle Франсіско Дарагона та Circus du Soleil. Відтак, наш, чернігівський аналог, вийшов яскравим, багатожанровим.

– Ця вистава матиме велику кількість трюків, циркових номерів. Такого наші глядачі ще 100% не бачили. А ще ми будемо задіювати нові елементи – великі маріонетки у вигляді страусів, танцювальний номер виконуватимуть білі пуделі, використовуватимемо нові циркові знаряддя. Попрацюємо з освітленням. Тобто, все буде дуже цікаво та незвично.

Галина Петрова

 

Нудьгувати глядачам точно не доведеться, бо видовища очікують не лише на сцені, а й у залі, там будуть проводити інтерактивні ігри.

Щодо акторського складу або касту, як це звуть кіношники, то тут теж є про що розповісти. У «Зимовій квітці» братимуть участь чимало відомих артистів. Так, наприклад, роль Пані Глем дісталася фіналістці минулорічного проекту «Чернігів The Best» Катерині Ковтун. Також тут гратиме і відома чернігівська співачка та актриса Діна Лобур, ведучий Іван Храмець, виступатимуть колективи «Тріумф», «Allegro», «Dilemma», «Broadway» й інші.

співачка Діна Лобур

 

Юна зірка Катя Ковтун

 

Галина Петрова:

– З більшістю нашої команди ми працюємо над постановками новорічних вистав вже три роки поспіль. Ми вкладаємо багато часу та сил у наш проект. Вірю, що буде класний результат! Тому не пропустіть головну подію зими!

Позаминулорічна постановка. Цього разу усе буде ще масштабніше!

 

Нині триває підготовка хореографічних номерів та костюмів для «Зимової квітки». Квитки на виставу вже можна замовляти або придбати у касі Міського палацу культури. Сама шоу-програма презентуватиметься кілька днів поспіль – від 19 до 22 грудня , а також окремо і 25 грудня. Хронометраж – 1 година.

Tags: , , , , , , , ,