Стартує конкурс дитячих малюнків «Мій найкращий подарунок!»

Чи можливо отримати яскравий новорічний подарунок буквально «одним розчерком пера»? Так! Міський палац культури підготував чудовий конкурс для юних художників! З першого дня зими ми готові приймати роботи наших талановитих митців, для найкращих з них – гарантуємо цінні призи!

Отже, якщо ви юний та здібний, вам від 6 до 16 років, ви володієте пензлем, аквареллю, гуашшю, малюєте олівцями, фломастерами чи акриловими фарбами – вам до нас. Головні умови конкурсу «Мій найкращий новорічний подарунок» — зобразити на полотні чи папері свою подарункову мрію. Це може бути що завгодно – від живого кошеняти до омріяної підлітками ігрової приставки Sony PlayStation. Кожен учасник надає лише одну роботу на аркуші формату А3. Тож, вона повинна бути бездоганною!

— Ці роботи оцінюватиме компетентне журі, яке складається з професійних художників. Критеріями оцінки стане: творчий підхід, рівень володіння технікою виконання, матеріалом, розкриття теми. До конкурсу не будуть допущені плагіат, зкопійовані сюжети інших відомих художників, ілюстрацій тощо, — попереджує учасників творчий режисер Міського палацу культури Олена Рогова.

 

Прийом робіт триває з 1 грудня по 19 грудня 2019 року ( включно). Свої творіння можна лишити на вахті Міського Палацу культури за адресою м. Чернігів вул. І.Мазепи 23 (організаційні питання, довідка щодо конкурсу —  за телефоном 094 988 79 06).

Нагородження переможців відбудеться 21 грудня в приміщенні Палацу о 12.00.

Три кращі роботи отримають цінні подарунки від партнерів конкурсу. Зауважимо також, що найкращі зразки творчості також виставлятимуться у Палаці протягом зимових свят.

Організатор конкурсу  залишає роботи у своєму фонді та має право на подальше їх використання.

Теги: , , ,