Чому варто відвідати Палац зимових розваг?

Міський палац культури готується до найважливішого періоду року – сезону новорічних свят. У зв’язку з цим, МПК змінює імідж на цей час і тепер буде іменуватися Палац зимових розваг.

Чому варто завітати сюди взимку і які цікавинки чекають на малечу та їхніх батьків цього грудня – ми зараз вам і розповімо.

Фойє палацу, а також внутрішні приміщення нині заповзято прикрашають новорічною святковою ілюмінацією. Зізнаємося чесно, аби вкрити спеціальною підсвіткою ганок та хол – знадобився добрий кілометр гірлянд та хитромудрі інженерні рішення.

Окрім цього, наші працьовиті феї зробили святкові інсталяції за допомогою ялинкових гілочок та сніжинок.

 

Ірина Должикова, директор Міського палацу культури говорить – у цьогорічний сезон Палац входить з репертуаром найкращих дитячих вистав:  «Зимова квітка», «Заплутана історія», для дорослих відбудуться різноманітні концерти, наприклад, рок-присвята гурту «Арія»:

— Особливості цьогорічного Палацу зимових розваг – його акцент на багатожанрові заходи, які будуть цікаві різним віковим категоріям наших відвідувачів. Для маленьких діток – новорічна казка «Зимова квітка». Це найкраща і найтехнологічніша дитяча вистава міста. Кажу це абсолютно серйозно. Повірте, такого більше ніде не буде. Ми задіюємо новітнє обладнання, спеціальний реквізит (нам його за спецзамовленням привезли зі столиці), виступатимуть на сцені одночасно сто артистів! Тож, пропустити це неможливо! Для дорослих – відбудуться шикарні Андріївські гуляння, які влаштовує фолк-гурт «Калита». Торік під час концерту глядачам навіть влаштували дегустацію автентичних чернігівських страв! Що буде цьогоріч – можна дізнатися, тільки якщо завітаєте на презентацію альбому та драматичну постановку гурту «Ой летіла біла пава»!

Також на відвідувачів та їхні селфі чекають наші новенькі фотозони та святкова резиденція Святого Миколая.

 

Альона Іваненко, заступник директора МПК:

— Наша новинка цього сезону – велика кількість інтерактивних конкурсів, розіграшів. Так, навіть просто під час Андріївських гулянь ми проведемо такий собі розіграш-лотерею щасливих квиточків за номерами місць у глядацькій залі й наші відвідувачі матимуть додаткову нагоду виграти персональні запрошення на відкриття новорічної ялинки в Палаці!

Окрім цього, у МПК також будуть проводити спеціальний конкурс дитячого малюнку на зимово-казкову тематику. Про його умови докладніше ми повідомимо трохи згодом. Але, звісно, на переможців теж чекатимуть приємні сюрпризи та подарунки.

Зауважимо, що торік новорічні заходи у Міському палаці культури відвідали навіть за приблизними розрахунками майже три тисячі дітей.

Теги: , , ,