Для вистави «Зимова квітка» МПК закупив унікальний цирковий реквізит

Ми продовжуємо знайомити юних чернігівців із найграндіознішою прем’єрою року – казкою «Зимова квітка». Цього разу ми розповімо про реквізит, який буде задіяний під час вистави. Головна тема майбутньої вистави – цирк, а отже, і все, що з ним пов’язане.

Циркове обладнання – річ особлива, воно потребує специфічних матеріалів для виготовлення, його надійність повинна бути поза всякими сумнівами. У «Зимовій квітці» використовується реквізит, яким можуть похвалитися далеко не всі циркові колективи навіть у великих містах. Мова піде про спіраль для повітряної гімнастики.

Спіраль  була виготовлена у Києві спеціально на замовлення Міського палацу культури. Матеріал – неіржавіюча сталь, що, врешті, впливає і на вагу готового знаряддя – 25 кг. Це дуже міцний, елегантний та видовищний реквізит. Прилад має відповідну сертифікацію.

– Коли її нам тільки доставили – то всі просто завмерли, настільки реквізит виглядав просто і видовищно. Замовляли у кращих майстрів циркового обладнання Києва. Окрема історія, як ми шукали підрядника, який би взявся виготовити наше замовлення. Але тепер, на щастя, усі складнощі позаду. Нині наша спортивно-циркова студія «Тріумф» розробляє за допомогою реквізиту нові номери. – розповідає Ірина Должикова, директор Міського палацу культури.

Вона резюмує: можна, звісно, було і цього року показувати дітям торішню казку, тим більше, що вона дуже сподобалася глядачам. Але… це вже було.

– Дітям завжди цікаво побачити щось новеньке, яскраве. Тому й виникла ідея з цирком. Це сучасна, новаторська постановка. В Чернігові ніхто не робив подібного! Ми прагнемо дивувати та розвивати нашого глядача, а разом з ним розвиватися і самим, освоюючи нову техніку, реквізит.

Ірина Должикова

 

Євгенія Магола, керівник зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф» розповідає – у «Зимовій квітці» буде задіяна рекордна кількість акробатів: майже три десятки.

– Оскільки вистава циркова, то на наших артистів лягає величезна відповідальність та навантаження. Ми готуємо одразу 6 різнопланових номерів. Один зі східним колоритом, інший на «піратську» тематику, усіх секретів не розкриватиму. Звісно, будемо застосовувати і новий реквізит. Придумуємо під нього виступи, це буде повітряна гімнастика. Наші номери індивідуальні, самостійно розробляємо їх, але керуємося вказівками нашого режисера-постановника  – Галини Петрової.

Євгенія Магола

 

Також у казковій виставі будуть нові яскраві декорації, костюми, ростові ляльки тощо. Сюжет, нагадуємо, розгортається навколо цирку, в якому зник дитячий сміх. І маленька клоунеса Бонні сподівається, що тут зарадить одна циркова легенда про Зимову квіточку…

 

Tags: , , , , , ,