Співак та режисер Сергій Макашов розповів про своїх «вовчиць» та фан-клуб

Він – один з найкасовіших та найяскравіших виконавців Чернігова, про його творчий стиль частенько дискутують у соцмережах. Співак та режисер, який легко дає по кілька концертів в рік (з минулої програми у драмтеатрі із залом на 800 глядачів був залишок усього 30 квитків, решта – розійшлися). Нині ж Сергій Макашов презентує для своїх шанувальників нову ліричну програму «Дві душі», її можна побачити та почути 24 листопада о 17:00 у Міському палаці культури (МПК).

Цього разу хороший настрій Сергій Макашов даруватиме глядачам у тандемі із акторкою Чернігівського обласного драматичного театру та співачкою Міського палацу культури Діною Лобур. Пані Діна цьогоріч святкує 20-ту річницю своєї творчої діяльності , тож в рамках святкування вирішила поекспериментувати не лише як солістка, а й як учасниця вокального дуету в концерті «Дві душі».

Про те, які сюрпризи чекають на публіку – прямою мовою від співака. Сергій Макашов зізнається: кожен концерт для нього – це справа особиста і дуже відповідальна. Тож, перед подією він навіть готується морально та відвідує свого духівника, сповідається, налаштовується на те, щоб дарувати шанувальникам щирі непідробні, емоції та позитив. До речі, такий спосіб дуже популярний серед зірок. Наприклад, Олег Винник, відомий своєю набожністю, перед гастролями теж спілкується зі своїм священиком.

Сам ініціатор заходу говорить  – хотів романтичною музикою дещо розбавити осінню меланхолію і додати лірики у сірі будні. Окрім Сергія Макашова та солістки Діни Лобур, також у двохгодинній програмі концерту «Дві душі» візьмуть участь балет МПК «Allegro», клуб танцю «Аеліта» , шоу-балет «Ярмарка», театр танцю «Слов’яни», спортивно-циркова студія «Тріумф»,  молода співачка Анжеліка Гальчук, рок-діва Олена Михайлова та переможець проекту  «Чернігів The best -2019» Ярослав Косолап і багато інших відомих виконавців і колективів.

– Розумієте, усі виступи, пісні, танці будуть наче розповідати історію одного кохання – до ліричної героїні, прекрасної дівчини. Під час кожного концерту я намагаюся відкривати нашому глядачу нові імена. Цього разу завдяки перемозі у проекті «Чернігів The best -2019» у нас з’явився новий артист – Ярослав Косолап. Він вокаліст, в даний момент творчу діяльність суміщає зі службою за контрактом у 8-му навчальному центрі Держспецтрансслужби, – пояснює режисер.

Зі співачкою Анжелікою Гальчук

 

 

– І як же він братиме участь у концерті?

– Він же служить за контрактом, а тому таким службовцям дозволяється не знаходиться цілодобово у розташуванні військової частини, а приходити додому. Окрім того, Ярослав отримав дозвіл від керівництва на участь у нашому концерті. Також варто зауважити, що Міський палац культури має хорошу співпрацю із Держспецтрансслужбою, тож все буде добре.

– Чому датою для ліричного концерту ви обрали саме 24-те листопада?

– Так склалося, що мої шанувальники просять робити авторські концерти не раз на рік, а двічі. Завжди намагаємося зробити це навесні та восени. Особливого прихованого сенсу у 24-му листопада немає. Просто на цю дату був вільний зал.

Під час концерту у драмтеатрі…

 

 

– Розкрийте один секрет: чому «на Макашова» завжди повні зали? Про це навіть дискутували у соцмережах…

– Найголовніше – це вміти донести до глядача те, що у тебе на душі. Твою енергетику. Люди завжди відчувають фальш. Коли справжні емоції доносить людина творча або артист, то це вже саме по собі – найбільша нагорода. Це ж не просто концерт, де є композиції про любов, а з пісні у пісню буде передаватися історія почуттів, любов до дівчини. Завжди намагаюся робити свої концерти особливими, з «родзинкою». Глядач, який приходить сюди – він це відчуває.

– Олег Винник колись зізнавався: свої пісні він співає так, наче намагається присвятити їх кожній жінці, яка є у залі. А ви як працюєте з глядачами?

– Можна сказати, що десь так само. І дуже приємно, коли після концертів у місті перестрівають глядачі, розпитують, дякують. Бувало, що й кондуктори у громадському транспорті вітаються, цікавляться, коли буде нова програма.

– Такий собі неофіційний фан-клуб…

– Так, тому і кожна жінка, яка сидить у залі, вважає, що я співаю тільки для неї.

– Є така думка, якщо артист зрілого віку, то і його шанувальники теж. А хто вас слухає?

– Люди різного віку – від самого юного до майже 80. «Вовчиці» теж є (жартує). Попри стереотип, чоловіки приходять на мої концерти. Зазвичай, свої другі половини приводять жінки. Був навіть такий випадок, мені розповіла кондукторка одного з міських маршрутів, що один із перевізників розпереживався, що не потрапив на минулий концерт, бо не зміг дістати квиток. Аби цього разу не сталося такої прикрості та були квитки – навіть запропонували розмістити рекламу на маршруті. Тому я щиро запрошую усіх бажаючих на свій концерт, який відбудеться 24 листопада у Міському палаці культури. Приходьте: отримаєте масу задоволення!

 

Фото – з особистого архіву Сергія Макашова та Віктора Кошмала

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,