Наталія Могилевська покаже Чернігову прем’єру в червоному

Співачка Наталія Могилевська продовжує свій пісенний тур Україною «Покохала». 30 жовтня її нову концертну програму побачать у Міському палаці культури й чернігівці. Ну, а поки співачка збирається до нашого міста – ми дослідили її зірковий інстаграм.

Так, Наталія Могилевська зізнається, що цієї осені вона носитиме лише червоний колір. Тож, сукні цього гарячого вогняного відтінку заполонили її профіль у соцмережах. Побачать її у червоному і в Чернігові. Свої концертні наряди вона виклала в інстаграмі.

Навіть її балет та музиканти на сцені також будуть у червоному. Все це – знову ж таки на підтримку її туру та нового хіту «Покохала».

– Мало того, я зробила цілих 5 версій пісні – баладну, боса-нову і навіть транс, – ділиться подробицями з журналістами пані Наталія.

Загалом, співачка не лише презентує свою нову програму. Вона зізнається: в іі творчості розпочався новий етап – україномовний. Цієї осені вона презентувала одразу три композиції українською – «В Києві осінь», «Новий Гімн України» і «Покохала».

У ЗМІ побутують чутки, що таким творчим змінам у житті співачки є цілком логічне пояснення, мовляв, вона закохалася. Наталія Могілевська не підтверджує, але і не спростовує ці чутки.

Якщо чесно, то пісня «Покохала» сама написалася. Я просто цей намір у саме небо, до самого Бога посилаю, – розповіла співачка в ефірі програми «Ранок з Україною».

Нагадуємо – квитки на концерт можна придбати у касі Міського палацу культури.

Фото – інстаграм Наталії Моглевської

 

 

Tags: , , , ,