Міський палац пахне дитинством та кавою

Конкурс теплих спогадів та емоцій «Кава на Миколая» нещодавно відбувся у Міському палаці культури. Завдяки нашим партнерам – кав’ярні-пекарні «Flavor»свої виграшні флаєри отримали вже три щасливиці. Четверта теж невдовзі матиме нагоду скуштувати виграшну каву. Також, хотіли б викласти тут ті розповіді, які нам надіслали наші підписники.

Виявляється, цінують палац, насамперед, за його затишну атмосферу, ну а тепер ще – за смачнючі круасани від «Flavor»!

Юлія Сухоліт завітала до нас із сином Владиком. Хлопчик дуже полюбляє машинки, мріє, щоб до нього Дід Мороз завітав не на санях (снігу ж поки нема!), а на джипі. Мамі Юлії більше до дуже культурні події – з хорошою музикою, гумором. Про МПК відгукується так:

А от Владику більше до вподоби смачна різнокольорова карамель!

 

– Хоча і всього десь 5 років, але встигла полюбити наш Міський палац культури за веселий КВН – Чернігівська ліга (обожнюю), цікаві дитячі новорічні вистави (синочок в захваті) та циркові шоу (виступи від “Тріумф”- бомба), різноманітні концерти за участі артистів палацу (С. Макашов, Д. Лобур, А. Гаркуша та інші), мамі подобається ансамбль “Калита”! Затишно, цікаво, дуже атмосферно, а з вашими круасанами стало ще й смачніше!

Юна Вікторія Гусол встигає чимало: вчитися в школі, готувати смачні десерти на замовлення, і навіть танцювати. За примхою долі, Віка якраз задіяна у святковій програмі вистави «Зимова квітка». Вона разом з дівчатами з зі студії танцю і фітнесу «Dilemma» виконувала яскравий і вишуканий японський танець. А у перерві між виступами – дівчинка ще й спробувала виграшну каву.

Коли кава настільки смачна, що ааж очі прикриваєш від задоволення

 

– МПК, пожалуй, самое лучшее место, где не только можно отдохнуть, но и с хорошим помещением, где приятно выступать. Особенно на зимние праздники! В перерыве между концертами можно много чего сделать. И с друзьями пообщаться, и пойти пофоткаться в крутых локациях. А ещё как-то раз даже удалось побывать над и под сценой. Было очень интересно! Особенно над сценой. Аж дух захватывает – настолько высоко! Ни один концерт или конкурс не проходит без приключений, но всегда весело!

 

Ірина Ходос за фахом – психолог. Робоча круговерть завжди затягує так, що інколи не вистачає часу на обід чи бодай перекус. Але цієї суботи все було інакше – адже вона виграла флаєр на каву з круасаном. Палац любить за яскраві спогади дитинства.

– Ще в школі в палац водили на концерти, як давно це було) В 97-98 точно не пам’ятаю, приїздила Марія Яремчук, дочка загиблого Назарія Яремчука, а їй тоді років 6-8 було і співала в будинку культури, а нас відпустили з геометрії на концерт. Скільки щастя було, що з уроків втекли!)

Ірина Должикова, директор Міського палацу культури:

– Нам приємно відзначити, що стільки людей відгукнулися на цю акцію. Ми дуже вдячні нашим партнерам, ресторатору Ігорю Варенику, який підтримав цю ідею та його надзвичайним помічникам з Flavor, які, попри гарячі дні показів шоу «Зимова квітка» все ж змогли впоратися і зробити смаколики для щасливчиків «Кави на Миколая». Дякую, ви неймовірні!

Тим, хто поки не виграв в цій акції – не варто засмучуватися. Ми обов’язково розігруватимемо ще смачні флаєри за ваші приємні спогади. Пишіть відгуки на сторінках МПК у соцмережах – і вам обов’язково всміхнеться удача!

 

Tags: , , , , , , , , , ,