У МПК відбувся розіграш квитків на фінал Чернігівської Ліги КВН

Сезон свят – у самому розпалі. Міський палац продовжує радувати своїх гостей та підписників приємними подарунками. Цього разу ми говоримо про квиткові розіграші на Фінал ХІІ сезону Чернігівської Ліги КВН. У день Святого Миколая ми розіграли два запрошення на дві особи кожне на шоу, яке заплановане 21 грудня о 18:00.

Нашими призерами стали Олексій Кирюша, який працює в одному з управлінь Чернігівського муніципалітету та технічний працівник Юлія Колосок.

Як зізнається пані Юлія, вона взагалі легка на удачу людина. Тож, ці квитки – далеко не перший її виграш. У Міський палац культури ходить частенько, щоправда, на концерти. На гумористичні шоу поки не виходило.

– Цього разу подивимося разом з моїм хлопцем. Думаю, сподобається!

Пан Олексій, навпаки, справжній поціновував гумористичних проектів. КВН дивиться давно. Тож, на цю гру вони з дружиною квитки придбали завчасно. Але… у їхні плани втрутилася доля. І родина виграла ще два квитки.

– Мабуть, підемо на шоу ще й з друзями. Тепер є чим їх порадувати!

 

Альона Іваненко, заступник директора Міського палацу культури:

– Ми раді вітати усіх переможців та щасливчиків. І раді тому факту, що усі наші підписними у соцмережах активні, контактні та дуже оптимістичні люди, які беруть участь у наших акціях. Тож, вчергове нагадуємо: стежте за нашими подіями, повідомленнями на наших сторінках. Квиткові розіграші та приємні акції з сюрпризами і подарунками триватимуть і в наступному році.

 

Tags: , , , , , ,