Зіркові райдери: що повинно бути в гримерках?

Перш, ніж запрошувати будь-яку зірку на захід – кожен з організаторів ретельно вивчає райдер виконавця. Мова йде не лише про технічні вимоги щодо сцени, світла чи звуку, а й про побутові. І ось тут якраз трапляються цікавинки. Міський палац приймав у своїх стінах різних виконавців – від Олега Винника до Наталії Могилевської. Тож, про що саме просять організаторів зірки?

Враховуючи, що Чернігів не надто далеко від Києва, то готельні номери тут для наших селебрітіз бронюють вкрай рідко. 135 км – і ночувати після концерту можна вдома, в Києві. Однак, все ж список вимог для гримерок надходить вельми ретельний.

Як не дивно, але одна з найпопулярніших – зручна гримерка, з опаленням, гарячою водою, такий рядок зустрічається у багатьох виконавців. Інше, теж дуже поширене прохання – місце для перевдягання поряд зі сценою, з ширмою та дзеркалом на повний зріст.

Саме тому у Міському палаці облаштували комфортний грін-рум поруч біля виходу на сцену. Там – новенький ремонт, дзеркало на повний зріст, зручна банкетка. У інстаграмі наші солістки Алла Гаркуша та Анжеліка Гальчук вже показали своїм підписникам як виглядає кімната, де зірки очікують на свій вихід.

Олег Винник просить про нежирну їжу. В його райдері є алкоголь, Однак це не значить, що артист його вживає, просто про всяк випадок. Про які напої йде мова? Віскі та пляшка білого вина.

 

Натомість співак Сергій Міхалок завжди наголошує, що не вживає алкоголю, тож його в рейдері немає. Там значиться мінеральна вода без газу, фруктові соки, чай, кава. А ще він просить кілька махрових рушників темно-синього кольору.

Гурт «ТіК» повністю виправдовує свою назву (це абревіатура – трезвость и культура). Артисти теж підкреслюють, що їм не потрібен алкоголь. Зате просять багато мінеральної води та чаю.

Наталія Могилевська частенько просить надати їй танцювальний зал. Ще зірка стежить за своїм здоров’ям, тому вживає виключно вегетаріанську їжу з дрібкою солі, п’є багато мінералки, іноді дозволяє собі келих білого сухого вина.

Наталія Могилевська. Фото – інстаграм співачки

Оля Полякова, попри те, що славиться вельми екстравагантними вчинками, є доволі поступливим артистом. Вона теж вимагає дзеркало на повний зріст, французьку мінеральну воду, три білих рушники і 1 пляшку елітного рожевого шампанського.

У групи «Время и Стекло» в райдері прописано кілька пар шкарпеток та білі чоловічі труси. Навіщо? Виданню «Viva» співаки говорять, що таку вимогу артисти вичитали у райдері Джастіна Бібера.

– Коли ми поїхали в черговий нескінченний тур, де у нас бувало відразу по шість міст, то і собі вписали такий пункт – завжди хочеться одягнутися у щось свіже відразу після концерту, – розповів Олексій завгородній.

Також співаки зауважують, що у них простий райдер. Правда, прописана водичка певної фірми. А в іншому нічого цікавого: пляшка вина, пляшка віскі, м’ясна і сирна тарілки, слабосолений лосось, фрукти.

Окремо прописує алкоголь у своєму райдері Тіна Кароль. Це має бути якісний дорогий коньяк. Також в її гримерці мають бути 4 чайні чашки з блюдцями і ложками, чай та натуральний мед, одноразові стаканчики. А ще зірка зазначає, що пересуватися містом вона повинна в авто бізнес-класу з тонованим склом. В гримерці у неї повинна бути прасувальна дошка, дзеркало на повний зріст і важкі тканинні штори. А ось килими і доріжки співачка вимагає прибирати з приміщень, де вона готується до виходу на сцену.

Співак Дмитро Монатік полюбляє солодке. У райдері артиста прописано, що в його гримерці завжди повинні бути шість плиток шоколаду: чотири – молочного і дві – чорного. Від такої їжі він отримує максимум енергії.

Фото зі сторінок зірок у соцмережах, Віктор Кошмал

Tags: , , , , , , , , ,