Квитки на концерт Сергія Макашова виграла відома освітянка Тамара Копистко (Фото)

У понеділок 14 червня на сторінках Міського палацу культури у соцмережах визначили власників квитків на великий концерт співака та режисера Сергія Макашова. Захід приурочений до Дня медика і є виявом вдячності артиста та його колег і друзів до лікарів, саме тому подія і називається “З любов’ю до життя”.

За волею Фортуни, однією з щасливиць стала Тамара Копистко, відома у Чернігові освітянка, заступниця директора Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування, педагог з великим стажем. Вона стала володаркою двох квитків.

А ще жінка – поціновувачка творчості Сергія Макашова. Пані Тамара довго не могла повірити у свою удачу, телефоном перепитувала – чи не жарт це все, можливо, мова йде все ж таки про знижку?

Відповідаємо: ні, все цілком серйозно!

– Я його знаю багато років. Я була на багатьох його концертах, він мені подобається як людина: у ставленні, у спілкуванні, цікавий, доброзичливий. Скажу чесно: і так думала йти на концерт, бо дівчата мої з роботи йдуть, аж напередодні отримую повідомлення про виграш. Це точно було неочікувано. Це перший мій виграш! Я ніколи і нічого не вигравала: ані у лотерею, ні у конкурси! Дуже приємно! – розповіла наша щасливиця.

Пані Тамара зізнається: у Міському палаці культури буває нечасто, тож, особливо помітні їй ті зміни, зовнішні та внутрішні, які сталися тут за останній час.

– Територія у вас тут гарна, все так красиво зроблено, сучасно. Мені подобається.

Тож, сподівається Тамара Копистко, карантини нарешті закінчаться і до Палацу на цікаві концерти можна буде приходити знову і знову.

Tags: , , , , , ,