Хор “Десна” посів І місце у престижному фестивалі

Легендарний народний аматорський хор “Десна” навіть на сьомому десятку від річниці створення пробує себе у нових проектах. Так, 30 травня хористи взяли І місце у XVII Всеукраїнському конкурсі талантів та краси “Diamond Dragonfly”, який проходив у Чернігові у Міському палаці культури.

Керівник хору Микола Олексієнко з посмішкою демонструє трофеї – диплом і кубок конкурсу.

– Пропозиція взяти участь була для нас трошки неочікувана. Нам запропонували нашим виступом завершити вокальний блок. Ну а чого ми б були проти? Всеукраїнський конкурс, я не очікував, що журі такого плану буде – там навіть оперна співачка з Китаю була Лі Цінь, наші – Едуард Брагіда, Олексій Рощак… Був такий курйозний момент, коли глава журі сказала, продивившись наш виступ “Ще хто кого повинен був оцінювати. Чи ми їх чи вони нас”… Але це висока оцінка, бо судді – професійні, кваліфіковані вокалісти, з різних жанрів – опери, театру, ці люди – досвідчені викладачі. Тому, такі виступи – це нормальне явище, тож, я прийшов до висновку, що нам треба частіше виступати у таких конкурсах (посміхається). Сподобалось.

Хор “Десна” виконав пісню українського композитора і автора Олександра Стадника “Козак весілля справляє”. У планах творчого колективу – готуватися до відзначення ювілею легендарного хору, якому виповнилося 70 років. Торік, через пандемічні обмеження виступи довелося відкласти. Цього року, гадає Микола Олексієнко, це таки вдасться виправити.

Tags: , , ,