Краса на карантині (Фото)

Популярне чернігівське друковане видання “Весть” поцікавилося у солістки Міського палацу культури Алли Гаркуші – як їй вдається стежити за собою в умовах обмеження роботи різноманітних бьюті-закладів? Пропонуємо уривок з матеріалу з дозволу редакції.

 

Де наводять шик-блиск, коли салони і перукарні зачинені?

Разом з торгово-розважальними центрами, ресторанами, ринками на карантин відправили салони краси. Тут же з’явилися жарти: «Карантин покаже справжнє обличчя жінок» і тому подібні.
І дійсно: стрижка, фарбування волосся, брів, вій, а ще нарощування, манікюр, педикюр, епіляція та косметолог – хух! – це лише невеликий перелік, так би мовити список процедур, які проходять сучасні жінки. Причому незалежно від доходів та соціального статусу.

Як залишатися красивою навіть під час карантину – поцікавилися у відомих жінок. (Чоловіки і так гарні, в будь-якому вигляді 🙂

Алла Гаркуша під час виступу на концерті Муніципального духового оркестру ChernigivBand – Chernigiv Mood 4 березня. Фото – Валентин Куц

 

Алла Гаркуша, солістка Міського палацу культури:

– Минуло не так багато часу. Поки все в нормі. І особливого втручання майстрів не потрібно, – каже Алла. – Напевно, єдине, про що я задумалась, – нігті. Користуюся послугами майстра манікюру. І в нинішній ситуації вирішила скористатися послугою, коли майстер виїжджає додому. І таким чином у нас буде контакт тет-а-тет, без великої кількості відвідувачів.
– Це буде дорожче, так як людина витрачає гроші на таксі, або дешевше, бо не повноцінний сервіс в салоні?
– Ми не обговорювали окремий прайс. Ми в хороших відносинах. І немає доплати додаткової за виїзд на дім.
– А що з волоссям?
– За волоссям у мене догляд дуже ретельний. І в цьому плані мені пощастило. Мій перукар – найкраща подруга. Думаю, з нею проблем взагалі не буде, хоч карантин, хоч снігом замело.
Не повірите, до початку карантину встигла і пофарбуватися, і постригтися. Цей карантин можна використовувати для експериментів із зовнішністю. Зробити те, на що б раніше не наважився. Все одно сидите вдома. І якщо досвід буде невдалим, хто це побачить?
– Ви підете на експеримент?
– Так. Вирішила трохи змінити колір волосся.

 

 

Tags: , , , , ,