Концерт “З любов’ю до життя” – музично-ліричний спосіб сказати дякую лікарям

Чернігівські артисти та музиканти готують унікальний концерт до Дня медика – музичне попурі “З любов’ю до життя”. 15 червня у Міському палаці культури стартує свято музики і лірики, головний режисер та співак дійства – Сергій Макашов. Чому виникла ідея музичного вітання для лікарів?

Артист пояснює:

– Нині дуже важка ситуація у сфері охорони здоров’я, чимало людей хворіють, перехворів і я. На плечі медиків лягає колосальна відповідальність і тягар. Вони буквально щодня тільки у Чернігові рятують сотні життів. Тож, найменше, що я можу зробити для лікарів – сказати, наскільки я їм вдячний. І сказати це так, як я вмію – за допомогою музики і пісень.

Концертна програма “З любов’ю до життя” – різножанрова, велика, на будь-який смак та вік аудиторії. У ній беруть участь близько 20 чернігівських виконавців, артистів та колективів, в тому числі й Міського палацу культури. Сам Сергій Макашов говорить, що тільки його пісень у концерті зо два десятки.

– У програмі задіяні чимало танцювальних колективів: наш балет МПК, “Аеліта”, “Еліт”, “Дилема”, “Парадокс” – вони не виконуватимуть самостійні творчі номери, але допомагатимуть створювати яскраве шоу для вокальних виступів. Для глядачів співатимуть неперевершені і відомі солістки Діна Лобур, Анжеліка Гальчук, Тетяна Щербина, Катерина Ковтун, а також юний вокаліст Роман Орловський.

Останній навіть готує прем’єру своєї авторської пісні. Сергій Макашов розповідає: усі артисти одразу відгукнулися, коли дізналися про проект.

– Репетиції та підготовка до концерту тривають уже другий місяць. Захід буде доволі масштабним. Поки що ми говоримо про індивідуальні репетиції кожного з артистів. Найскладніше ж буде звести усіх виконавців для генерального прогону. Також, зауважимо, що концерт відбудеться з урахуванням усіх карантинних обмежень, для глядачів обов’язкові маски, – резюмує режисер заходу.

Жанри концерної програми – поп-музика, джаз, блюз, попурі відомих пісень, якісна інструментальна музика.

– Словом, це мистецтво для всіх поколінь і всіх смаків, – підсумовує розмову Сергій Макашов. Квитки – у касі Міського палацу культури. Дата: 15.06.21 о 19:00.

 

Tags: , , , , , , , , , ,