Концерт Сергія Макашова та Діни Лобур: з оваціями і аншлагом (Фото)

Повний зал, розпродані за кілька тижнів до старту події квитки, реклама у мережі супермаркетів Чернігова та у громадському транспорті – ось далеко не повний перелік фактів про великий концерт листопада «Дві душі» співаків Сергія Макашова та Діни Лобур, який відбувся 24.11 у Міському палаці культури.

Як розповідає автор і організатор події – артист та режисер МПК Сергій Макашов, підготовка до шоу була така, як, зазвичай, готуються до своїх турне масштабні виконавці Оля Полякова чи Олег Винник.

– Ми кілька тижнів готували сценографію, драматургію, були репетиції. У нас у творчому вечорі бере участь кілька колективів, тому важливо було всіх зібрати, все відкоригувати. Темп шалений, але мені це все було неважко, бо я завжди отримую задоволення від процесу підготовки, від самого концерту. Я вранці 24-го листопада прокинувся із відчуттям: сьогодні все буде добре. Так і сталося! Концерт пройшов блискуче! Атмосфера і контакт із залом – прекрасні. Був аншлаг, прийшли наші з Діною шанувальники, зал був неймовірно теплим! Це дуже підтримує артиста, коли він на сцені.

Шоу-програма «Дві душі» тривала дві години. В ній, окрім солістів Сергія Макашова та Діни Лобур брали участь:

— балет Міського Палацу культури
— народний художній колектив зразковий театр танцю «Слов`яни»
— клуб спортивного бального танцю «Аеліта»
— зразковий колектив сучасного естрадного танцю «Еліт»
— студія танцю та фітнесу «Ділема»
— народний колектив естрадного танцю шоу – балет «Ярмарка»
— зразкова спортивно-циркова студія «Тріумф»
— школа моделей «All Models Chernihiv» під керівництвом Яни Пікуль
А також співаки: Анжеліка Гальчук, Олена Михайлова, Ярослав Косолап (переможець багатожанрового конкурсу-фестивалю «Чернігів The Best 2019») і багато інших.

Неочікуваний момент – в емоціях під час виконання однієї з пісень Діна Лобур зняла туфлі і ходила по сцені босоніж.

Сергій Макашов зізнається:

– Це її був такий творчий експромт. Ми цього не планували. Але Діна зробила і публіка підтримала її!

Сам Макашов теж зробив сюрприз – під час виступу зійшов зі сцени і співав у глядацькій залі. Поки лунала музика, шанувальники дарували виконавцю квіти.

– Вийшло не гірше, ніж у Баскова, – розповідає глядачка Рашида Абдулаївна.

 

Глядачам настільки сподобалася програма, що артистів тричі викликали на біс. Врешті-решт, на прохання публіки Сергій Макашов та Діна Лобур виконали пісню “Два острови”.

 

Фото Віктора Кошмала

Tags: , , , , , , , , , , ,