Хто став найкрасивішою студенткою педагогічного вишу Чернігова?

У Чернігові обрали найкрасивішу студентку-педагога з Національного університету «Чернігівський колегіум». Королевою краси та «Міс Університет -2019» стала філолог Анна Сержан. Вона і представлятиме свій виш на загальноміському університетському конкурсі краси.

21 листопада у Міському палаці культури стартувала щорічна подія – 12 студенток з усіх факультетів змагалися за титул найпрекраснішої. У програмі – кілька дефіле учасниць: у шикарних манто, у спортивних костюмах та у весільних сукнях під руку із кавалерами.

Усі номінантки отримали чудові враження та приємні подарунки, однак тільки три красуні стали переможницями.

Міс Університет – Анна Сержан.

І віце-міс – Аліна Коляда.

ІІ віце-міс – Діана Свириденко.

Міський палац культури вже кілька років поспіль співпрацює із організаторами заходу, надаючи майданчик для проведення шоу.

Зауважимо, що тепер майбутньому педагогу Анні Сержан варто готуватися до загальноміського конкурсу «Міс Університет», на якому і визначать найкрасивішу студентку Чернігова.

Не варто думати, нагорода та конкурс мають суто локальне значення. Так, переможниці студентських конкурсів мають цілком реальний шанс на світове визнання. Не секрет, що красуні, які перемагають у іншому студентському конкурсі – «СтудМіс України» (Чернігів там представляла Вероніка Трошкіна) стають учасницями вже міжнародного конкурсу «Miss World University», який вже 7-ий рік проходить у Кореї.

Богдана Плотиця

 

Торік до Сеулу представляти Україну на 29-му Miss World University їздила вінничанка Богдана Плотиця. Цього року поїде одеситка-білявка Дарина Самсоннікова.

 

Фото – Віктор Кошмал

Tags: , , , , , ,