У Міському палаці розписали 1500-ту пару!

Проект, що буквально творить родини – «Шлюб за добу» б’є нові рекорди! У Міському палаці культури вже розписали 1500-ту пару!  Усього ж за неповний листопад цим сервісом тут скористалися понад півсотні родин. Для невеликого і не дуже активного Чернігова – це таки дійсно показник.

«Шлюб за добу» працює у нашому місті в стінах Міського палацу культури вже другий рік поспіль. Щодня тут реєструють 3-4 пари. Попри дещо дорожчий формат реєстрації шлюбу у вихідні та за урочистим форматом – не бракує охочих і тут. Бо чернігівські ціни приємно дивують гостей зі столиці та великих міст України – Харкова, Дніпра, Одеси та багатьох інших.

Ірина Должикова, директор Міського палацу культури:

– У Києві за простеньку церемонію у будній день молодятам доведеться викласти щонайменше кілька тисяч гривень. У деяких установа ціни на цю послугу стартують від 4999 грн! Для нас – це космос, адже за такі гроші у Чернігові можна побратися за чи не найдорожчим тарифом і дозволити собі урочистий формат!

Тож, враховуючи усі ці умови, навіть вакантні «урочисті» вихідні дати у МПК поступово заповнюються. Так, 10 листопада у неділю виявила бажання узаконити свої стосунки пара з Києва. Вони порахували, що навіть разом із витратами на паливо, тут їм це коштуватиме дешевше. Ще й бонусом можна прогулятися містом!

Хто ж став нашими молодятами-півторатисячниками? На жаль, подружжя не схотіло афішувати цю подію та коментувати, проте дещо ми все ж таки зможемо розповісти нашим читачам. Це родина 25-річного Віктора та 23-річної Юлії. Обоє живуть та працюють у Чернігові. Молоді, вродливі та енергійні. А ще дуже-дуже скромні.

Фото – Ірен Бринза

Альона Іваненко, координатор проекту, зауважує:  на прикладі сервісу можна вивчати і весільні смаки українців. Так, попри візуальну естетику – 19 листопада (19.11.19) у Чернігові чомусь нікого не зацікавило. Натомість, в інші, не такі «красиві» дати – від бажаючих відбою не було!

– Люблять наші молодята одружуватися і напередодні зимових свят. Уже подані заявки на 25 та 29 грудня. У вихідний 8 грудня теж дві пари планують побратися. Якщо ви тільки плануєте здійснити свою мрію і одружитися напередодні Нового року – раджу не зволікати і вже зараз подавати заявку!

Ну а ми нагадуємо, що кожного дня послугою «Шлюб за добу» користуються 3-4 пари. Зазвичай, це – жителі Чернігова та області. Однак, створення родини у турбо-режимі також зручно і для громадян-іноземців. За останні місяці у Міському палаці культури побралися громадяни Ізраїлю, США, Канади, Азербайджану і навіть Королівства Йорданія.

Вартість послуги – від 1850 до 6000 грн залежно від дня проведення.

Що потрібно з документів, аби побратися без зайвих зволікань?

Для громадян України

Паспорти громадянина України;

При повторній реєстрації шлюбу наречені повинні пред’явити документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу;

Військовий квиток (для військовозобов’язаних).

 

Для іноземних громадян

Паспорти нерезидентів з його нотаріальними перекладами;

Документ що підтверджує легальність перебування нерезидента на території України;

При повторній реєстрації шлюбу наречені повинні пред’явити документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу (для нерезидентів з відміткою апостилем або завіреним у належному порядку).

 

 

 

 

Tags: , , , , , ,