Два квитки на шоу «Спокуса» виграла інженер-лаборант

Ми продовжуємо радувати наших друзів, відвідувачів та підписників свіжими квитковими розіграшами. 3 грудня на сторінці Міського палацу культури в інстаграмі обирали володаря двох квитків на шоу-виставу «Спокуса», яка відбудеться 8 грудня о 19:00. За помахом фортуни нашою щасливицею стала чернігівка Юлія Хоменко. Вона та її подруга отримають незабутні враження під час відвідин шоу, яке так жваво обговорюють у соцмережах.

Молода інженер-лаборант Юлія Хоменко – наша постійна відвідувачка, вона частенько купує квитки на заходи, які проходять у МПК. Серед її улюблених – «КВН», вистави колективу «Чорний квадрат» тощо.

– Для мене це стало повною несподіванкою, я просто написала коментар під постом про розіграш, ні на що не сподіваючись. І тут раптом – виграла! Дякую!

На виставу «Спокуса» піде разом з подругою. Ми бажаємо пані Юлії удачі та хорошого настрою і нагадуємо нашим читачам та підписникам: на цьому святкові розіграші квитків не завершуються.

Альона Іваненко, заступник директора Міського палацу культури:

– Нині триває акція по нашій новорічній прем’єрі – казці «Зимова квітка». Це масштабний, видовищний проект, аналогів якому у Чернігові ще не було. Тому беріть участь, репосьте і ви обов’язково виграєте. Також розігруватимемо квитки на інші дитячі вистави. Стежте за повідомленнями на наших сторінках у інстаграмі та на фейсбуці. Нехай вам усміхнеться удача!

 

 

 

Tags: , , , , ,