«Зимова квітка» – одна з наймасовіших дитячих вистав у Чернігові: у шоу задіяні понад 100 артистів (Фото)

Другий день поспіль триває показ циркового шоу від Міського палацу культури. Зал аплодує та тішиться від першої до останньої хвилини.

Цього разу ми вам розкажемо про ще одне унікальне обладнання, яке використовується під час вистави – гімнастичний багатокутник. Він – порожній всередині, легкий, об’ємний, хоч і невеликих розмірів. Саме там під час шоу «ховається» одна з наших юних акробаток – вихованців зразкової спортивно-циркової студії «Тріумф».

 

Дещо з цього номеру ми вже публікували на наших сторінках у сторіз в соцмережах. Але, повірте, наживо дивитися на це значно захопливіше.

Багатокутники доволі рідкісні у цирковій гімнастиці, саме тому такий реквізит найчастіше виготовлюється на замовлення. Як і в нашому випадку.

Ірина Должикова, директор Міського палацу культури:

– Це обладнання легке, видовищне і дуже естетичне. Судячи із захопливих вигуків наших юних глядачів – номер з багатокутником їм надзвичайно подобається. У нас – повні зали на всіх показах «Зимової квітки». Тим, хто цього ще не бачив – щиро радимо придбати квиток і перевірити це на власні очі!

Нагадуємо, що шоу триватиме ще кілька днів – 21, 22 та 25 грудня, покази – двічі на день: о 10 та 13-й годині. Але радимо приходити за годину до початку, адже у фойє палацу буде чимало цікавого – майстер-класи, селфі з ростовими ляльками, солодкі конкурси, скринька бажань для Святого Миколая і новорічні фотозони. Запрошуємо: Чернігів, вул. Мазепи, 23.

 

Tags: , , , , , ,