Весільні тренди, які будуть актуальними ще рік!

Морські кольори в оформленні навіть на лісовій галявині, крихітні з нігтик закусочки, подарункові дрібнички для гостей у вигляді санітайзерів – це все ознаки весільної моди сезону 2021/2022. Давайте роздивимося основні тренди, які будуть актуальними ще протягом навіть наступного року!

Американський законодавець весільної моди – портал The Knot – написав розлогу статтю про те, які тепер весілля.

Попри те, що одруження тепер заведено святкувати майже вдома або поруч з домом – то оголошення про подію має бути у знаковому місці. Наприклад, фото на тлі відомої споруди. В нашому випадку – на Валу, на Красній площі чи біля одного з відомих чернігівських храмів.

Експерти говорять: у моді зараз невеликі коробочки з сувенірами гостям на згадку про подію. Але якщо раніше туди клали листівку з магнітиком чи солодким сюрпризом, то тепер – гігієнічні засоби для рук, нагадування про необхідність дотримуватися соціальної дистанції, антибактеріальні серветки. А ще – актуальні сентиментальні листівки-картки біля тарілок – як подяка від молодят гостям.

Для організації застіль краще обирати відкритий простір – з тентами та наметами, якщо дозволяє температура надворі. Якщо ні, завжди можна подбати про обігрів та тенти з фіранками.

Індивідуальні дощечки з делікатесами та закусками для кожного гостя. Жодних буфетів чи шведських столів.

У моді – коротенькі тости, тож, тим, хто приготував довгу застільну промову – доведеться відкласти її до інших часів.

На виїзних церемоніях стільчики варто розставляти урізнобій і на певній відстані один від одного, а не у регулярному порядку та поряд, як це було заведено раніше.

Розваги стають більш неформальними – як у пабі чи клубі: жива проста музика, без пафосних дискотек чи караоке для гостей. І все знову ж таки на свіжому повітрі.

Весільний декор перейшов на весілля з вітальні – м’які плюшеві пуфики, стільці, диванчики, подушки. Ефектно, зручно, красиво.

Порційні весільні тортики та кекси. Замість великого і багатоярусного торту кожному гостю – окремий десерт, а найбільшу порцію – молодятам. Те саме і з напоями – кожному гостю окремий коктейль, з можливістю to go – тобто, щоб взяти з собою і прогуляттися локацією.

Одруження у будні, весельні сніданки та бранчі, особливо на галявинці та у саду – гарячий тренд року.

Кольорові весільні гами тепер теж свіжі – з ноткою прохолоди: сині, блакитні, м’ятно-зелені тони (або, як у найвідомішої тенісної пари світу одеситки Еліни Світоліної та парижанина Гаеля Монфіса – лавандово-бузкове) на піку популярності. Знавці весільної моди кажуть: цей тренд з нами надовго, тож, варто врахувати його, якщо плануєте власне весілля протягом 2021-го та наступного року.

 

 

Tags: , , ,