Весільне літо-2021: із мікрочастуваннями і церемонією біля дому (Фото)

Знаменитий американський весільний портал Brides перерахував найвизначніші тренди виїзних весіль цього літа. Записуйте і ваша церемонія точно буде найактуальнішою. Отже…

Ресурс радить нареченим одружуватися по буднях. І в цьому є резон: бо серед тижня легше застати вільною локацію своєї мрії, вона буде дешевшою (якщо потрібна оренда) і навколо не буде людно.

Інший тренд – весільний стрім. Через карантинні обмеження далеко не всі родичі можуть швидко зібратися і приїхати, надто, коли вони живуть в іншій країні. Тож, онлайн-трансляція церемонії – найкращий вихід із такої ситуації. А подарунки завжди можна надіслати поштою. Окрім того, якщо буде стрім – то можна надіслати віртуальні запрошення, вітання, листівки, креатив тут дійсно необмежений, вже не кажучи про економію паперу і грошей.

Щодо одягу – тут теж є свої нюанси. Враховуючи тотальну спеку – актуальним є мінімалістичний одяг світлих кольорів, який легко трансформується – з вечірнього, наприклад, у відпочинковий формат. Оскільки весілля біля басейнів чи на пляжі, байдуже якому морському чи річковому – теж на піку популярності.

Ура, дівчата – те, що раніше вважалося немодним – тепер хіт сезону: власноруч зроблені зачіска та мейкап. Тим паче, що в Інтернеті є чимало відеоуроків як це зробити не гірше, аніж у  професійному салоні.

Актуальними з весни лишаються мікровесілля у максимально близькому і компактному колі родичів. До того ж, на відкритому просторі: у лісовій галявині, на пляжі, на задньому дворі власного будинку, в парку, де досить встановити кілька стільців (з персональним зазначенням імені кожного з гостей!), арку, якщо треба, тент і звук. Все! До речі, у Міському палаці культури це роблять: виїзні церемонії у нас найкращі і найвигідніші!

Весілля-сиквели – ось що стало дійсною новинкою цього року. Чимало пар, пише видання Brides, укладали шлюб без будь-яких пишнот торік, обмежившись виключно цивільною церемонію. Щойно карантинні обмеження були пом’якшені – пари починають планувати вже класичну церемонію весільного святкування – із гостями та тортом.

Свіженький літній тренд – неочікувані місця для проведення весіль: у тролейусі чи на човні, плоту.

Є і свої тенденції щодо частування гостей. Жодних спільних таць зі стравами чи великих столів з їжею, куди всі лізуть пальцями. Індивідуальний підхід у всьому, навіть у закусках. Популярний тренд – спеціальні маленькі конуси для закусок, що кріпляться до келихів з шампанським. Так само і щодо весільного торта – замість одного великого – окрема порція для кожного з гостей, подана на окремій тарілочці.

Ну і сезонний сувенір: на багатьох весіллях замість бутоньєрок з квітами гостям дарують на згадку про подію фірмові захисні маски.

Якщо вас цікавить виїзна церемонія – звертайтеся до нас! Із задоволенням підкажемо і розкажемо все!

Телефонуйте та дізнавайтеся деталі:
+38 (063) 215-36-39 (понеділок – п’ятниця) з 08:00 до 17:00 (перерва 12:00 -13:00) або пишіть на електронну скриньку express-vesilya@ukr.net. 

 

 

Tags: , , ,