Скільки закоханих сердець поєднали у МПК у березні?

Сьогодні вже навіть важко уявити яким було життя до введення карантинних заходів, проте, профілактичні та запобіжні заходи запрацювали майже місяць тому – з 12 березня. Тож, фактично першу половину березня проект Міського палацу культури та Міністерства юстиції “Шлюб за добу” справно єднав серця та родини. За ці дні вдалося зробити не так вже і мало, враховуючи, що ще були й вихідні до 8 Березня.

За 12 днів у березні до МПК молодята встигли подати 13 заявок, також 11 родин оформили шлюб. Здебільшого, одружувалися громадяни України, жителі Чернігова та Києва.

Тетяна Булко, методист Міського палацу культури коментує:
– Так, ми розуміємо, що нині непрості часи, але навіть карантин не повинен ставати на заваді справжньому коханню. Наразі дещо змінилися умови проведення реєстрації (все решта – без змін). Так, скасовані урочисті церемонії, на реєстрацію можуть прийти тільки молодята. Також, подача документів здійснюється за умови попереднього запису за телефоном (0462) 970-837 та надсилання пакету сканкопій документів на електронну адресу mpk@chernigiv-rada.gov.ua. Графік подачі документів – з понеділка по п’ятницю. Розпис – з вівторка по п’ятницю у межах базового тарифу (1850 грн).

Ще одна умова – прохання до усіх відвідувачів МПК в обов’язковому порядку вдягнути маску та захисні рукавички. Також, у випадку реєстрації адміністрація МПК додатково підкреслює: молодятам доведеться обійтися без великого почту родичів, всередину до будівлі МПК потраплять тільки двоє – наречений та наречена.

Tags: , , , ,