«Шлюб за добу»: у жовтні у Палаці побралися понад 50 пар

У проекті «Шлюб за добу» чергова подія – понад півсотні пар тільки цього жовтня узаконили свої стосунки тут, у Міському палаці культури. У вівторок, 29-го жовтня, народилася особлива родина: Ольги та Ігоря Романенків.

У них було все як в голлівудському романі – познайомилися фактично у школі (Ольга тоді вчилася в 11-му класі), довго зустрічалися, стосунки проходили перевірку на міцність. Вони розходилися, а потім, розуміючи, що не можуть одне без одного, знову були разом. Потім Ольга чекала на коханого з АТО. Ріс їхній синочок. Відтак, у Романенків як у кіно – до шлюбної церемонії батьків повів семирічний син Ілля.

Сам Ігор розповідає – про швидку реєстрацію шлюбу їм розповіли у Чернігівському РАЦСі. Мовляв, так зручніше і чекати не потрібно. За 4 дні зібрали необхідний пакет документів, подали заявку і ось вже 29-го числа розписалися.

Пані Ольга говорить, що подружжю сподобався такий формат. Комфортно, зручно.

— У РАЦСі зареєстрували б тільки за місяць. Ми вирішили не чекати, зробити неурочисту церемонію, запросили найближчих людей. Для нас цей шлюб – дуже зважений крок. Ми разом сім років. Ми познайомилися, жили разом, виховуємо сина, я чекала повернення чоловіка з АТО.

 

Ці всі випробування парі далися непросто. Але попри все – вони разом. Вони – родина.

Ігор Романенко:

— Ми відчуваємо: зараз все так, як і повинно бути.

 

Син Ілля також привітав батьків зі шлюбом. Ігор та Ольга розповідають, що і його заслуга є в тому, що батьки оформили стосунки, бо син попросив.

 

Окрім привітань з урочистою подією, щасливі молодята отримали від Міського палацу культури квитки на Кубок гумору Чернігівської ліги КВН.

Теги: , , , , , , ,