Онлайн-конкурс малюнку “Розповідь про моє місто для Дідуся Мороза”

Друзі! Кажуть, свято може бути настільки яскравим, наскільки ми його робимо самі. Тож давайте створювати святковий настрій вже зараз. У Міському палаці культури запрацювала святкова резиденція Діда Мороза. Але, аби святкування були безпечними – новорічний дідусь переключився на гаджети та пошту і готовий слати усім вітання онлайн та у конвертах!

Формула проста: найменшенькі наші відвідувачі, ми знаємо як ви любите малювати, тож, Дідусь прагне побачити ваші таланти! Надсилайте на адресу Міського палацу культури ваші малюнки на тему “Розповідь про моє місто для Дідуся Мороза” або просто про Новий рік та те, як ви його святкуєте, а у відповідь Дідусь надішле вам особливий лист-привітання! Автори трьох найкращих робіт отримають святкові дарунки.

Усі юні художники отримають персональні привітання від Дідуся Мороза якраз під новорічну ялинку! Вік учасників – від 6 до 12 років. Техніка виконання та формат – вільні.

Ваші роботи Дідусь чекає на електронну скриньку – poshtamorozampk@gmail.com або ж можна приносити до Міського палацу культури (вул. Івана Мазепи, 23) разом із заповненою анкетою – посилання на форму тут.

А ще у нас запрацювала диво-пошта Дідуся Мороза. Посилання на неї тут.

Телефон для довідок – (0462) 936-956. Тож, підписуйтеся на наші сторінки у соцмережах, аби бути у курсі!

Веселих свят!

Tags: , , , ,