Благодійники привітали з днем Святого Миколая учасників хору ветеранів (Фото)

🎁❄️🎄🙏У п‘ятницю напередодні дня Святого Миколая благодійники завітали до Міського палацу культури з особливою місією: зробити затишним і теплим це свято не лише для дітей, а й для людей зрілих, тих, хто сам звик дарувати тепло та світлі емоції іншим. За ініціативи видання «Деснянська правда» 18 грудня таким чином привітали учасників народного аматорського хору ветеранів війни та праці спільно із керівником колективу Миколою Красножоном.

Регіна Гусак, директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру #2:

– Є такі люди, які дарують світло іншим, навіть якщо і в самих його замало. Хор ветеранів – саме такі. Тому ми, спільно з іншими благодійниками приготували такі подарунки, які буквально б зігріли свято для цих людей, зробили його теплим, радісним: це фрукти, солодощі, смачний чай. А ще діти з НРЦ #2 власноруч розмалювали еко-сумки, які теж вручили літнім артистам.

До акції приєдналися, власне, «Деснянська правда» в особі її керівника Христини Лавріщевоі-Новіковоі, відомий чернігівський нотаріус та меценат Олександр Красногор, директорка МПК Ірина Должикова, директорка НРЦ#2 Регіна Гусак та інші.
Благодійники теж отримали щирий та емоційний подарунок у відповідь – концерт від хору.

Tags: , , , , , , ,