МПК у Національному бізнес-рейтингу обійшов… палац “Україну”

Міський палац культури Чернігівської міської ради отримав відзнаку та нагороду від Національного бізнес-рейтингу. Установа потрапила до переліку кращих підприємств України у галузі культури, також МПК тепер має офіційний статус “Лідер галузі – 2020”.

За оцінками незалежного рейтингового аналізу  Міський палац культури отримав І місце у ТОП-3 в номінації “Ділова активність”, а також  ІІІ місце у ТОП-7 за показником “Коефіцієнт оборотності активів”.

Директор МПК Ірина Должикова з нагородою

Найближчими конкурентами чернігівського комунального закладу  у номінації “Ділова активність” були Палац культури і творчості у Полтавській області та Харківська обласна філармонія. А у другій – “Коефіцієнт оборотності активів” – МПК змагався з Молодіжним симфонічним оркестром “Слобожанський” та Дніпропетровським будинком органної і камерної музики. Що цікаво, саме в останній номінації чернігівському закладу вдалося обійти таку “махіну” культурної галузі як Національний палац мистецтв “Україна”, який посів ІІ місце. 

Оргкомітет Національного бізнес-рейтингу відмічає високі досягнення колективу Палацу та його директора Ірини Должикової:

– Висловлюємо щиру повагу Вам, як ефективному керівникові, чия управлінська майстерність  забезпечує успішність підприємства, а також співробітникам, чия праця наближає компанію до високих цілей!

 

Ірина Должикова, директор КП “Міський палац культури імені В. Радченка”:

– Звісно, нам приємно отримувати таку високу відзнаку, бо це говорить про те, що ми, як команда, як установа, рухаємося у правильному напрямку – бути головним концертним майданчиком Чернігова, навчати, просвітлювати, бути взірцем і вдосконалюватися кожного дня! 

 

Нагадуємо: торік саме МПК поставив наймасштабніше дитяче новорічне шоу “Зимова квітка”, в якому задіяли понад 100 артистів, також щороку команда палацу організовує фестиваль талантів, ще один яскравий проект “Літні музичні вечори” збирає сотні шанувальників улюбленої музики на майданчику біля оновленого входу до Палацу, також у закладі проводяться різноманітні конкурси, студентські проекти, премії, концерти, одним з наймасштабніших був концерт гурту “Антитіла”, квитки продані з таким ажіотажем, що гурт відіграв два шоу в один день. Також у команді МПК взяли курс на комплексну модернізацію установи – зовнішню та внутрішню. Проводиться термомодернізація будівлі, ремонтуються приміщення всередині (коридори, танцювальні класи, холи біля концертної зали), вже перероблені гримерки, закуплене візуальне та звукове сучасне обладнання, реквізит для виступів артистів тощо. 

 

Tags: ,