Місяць лютий, а для романтики – лагідний (Фото)

Дзеркальна дата 12 лютого, День Святого Валентина – ці та інші модні дати не могли не вплинути на потік бажаючих взяти шлюб в останній місяць зими. Тож, у рамках сервісу “Шлюб за добу” у Міському палаці культури в коротенькому лютому одружилися 32 пари. Ще майже стільки ж – 33 – подали документи на реєстрацію.

Окрім українських громадян – також в лютому узаконювали стосунки представники Естонії, Туреччини, Польщі, Азербайджану та інших країн.

Подружжя Марії та Олега Демиденків обрали “дзеркальний” день 12 лютого – як дату народження їхньої родини.

Нагадуємо, що побратися можна не лише в будень, а й у вихідні та навіть деякі святкові дати, головне, вчасно забронювати потрібний день.

Ірина Должикова, директор Міського палацу культури:

– На щастя, вже минув той час, коли весільний сезон мав погодні обмеження і тривав з літа по кінець осені. Тепер молодята можуть обирати будь-який зручний день року, навіть взимку, запланувати виїзну церемонію і святкувати у колі найрідніших та найближчих. Що для цього потрібно? Просто зателефонувати нам і забронювати послугу, обрати локацію. Все.

Маєте запитання? Телефонуйте: (0462) 970 837 (понеділок – п’ятниця) з 08:00 до 17:00 (перерва 12:00 -13:00) або пишіть на електронну скриньку express-vesilya@ukr.net.

Tags: , , , , ,