Як здійснити свою найромантичнішу мрію – одружитися у Валентинів День?

14 лютого – одна з найкрасивіших дат року. Традиційно він вважається однією для найкращих дат для освідчення та одружень. Тож, якщо у вас є на прикметі ваша справжня друга половинка і у вас документи усі в порядку – ви маєте нагоду зробити 14 лютого відправною точкою створення своєї родини. Де це можна оформити найліпшим чином? У Міському палаці культури! Щиро запрошуємо до нас!

Ірина Должикова, директор Міського палацу культури: 

– Попри усі святкові застілля та вихідні, перший місяць року у нас видався напрочуд активним. У січні 2020-го у стінах Палацу послугою “Шлюб за добу” скористалися і побралися майже 4 десятки пар, ще 42 пари подали документи на реєстрацію шлюбу. Маємо надію, що романтичний лютий теж буде не гіршим! Ще є час реалізувати свою мрію і одружитися на День святого Валентина! Тож поспішайте!

Нагадуємо, що для громадян України у випадку, якщо вони обоє мають синеньки кнжечки з тризубом і подають усі необхідні документи навіть і 14 лютого до 10:30 – то вони мають можливість одружитися того ж дня – у другій половині.
Хто одружувався у МПК в січні? Зазвичай, жителі Чернігова та області, кияни і представники деяких іноземних країн – Азербайджану, Вірменії, Грузії, Туреччини, Ірану.
Трохи історичної довідки про день Святого Валентина.
За легендою, священик Валентин, який жив у Римській імперії понад 1600 років тому, разом з основним покликанням займався природничими науками та медициною. А ще потай одружував молодят. Чому потай, та тому, що войовничий імператор Клавдій, який тоді був на троні, нібито вважав, що сім’я заважає солдатам воювати за імперію і заборонив воїнам одружуватися. Валентин, попри цей указ, продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це його заарештували й ув’язнили. Згодом, імператор наказав відтяти йому голову, що й сталося 14 лютого. Історичні реалії трохи інакші – бо за вікіпедією, було щонайменше троє святих Валентинів. Один був священиком і лікарем у Римі, другий — єпископом у Терні (Італія), третій жив у Єгипті приблизно у 100–153 роках. Останній був одним із кандидатів на пост римського єпископа (тобто Папи), у своїх проповідях звеличував цінності шлюбу як втілення любові.

Tags: , , , , , ,