Грудневий весільний бум в Міському палаці культури: тут розписали понад 70 пар!

Грудень – це не лише місяць свят та подарунків, а й початку нового етапу в житті. Можливо, саме тому на цей період припадає найбільша в році кількість весіль. У 2019-му в грудні у Міському палаці зареєстрували 71 молоду родину! Це є рекордом МПК. І без жодних перебільшень.

— Якщо, зазвичай, у нас тільки раз на місяць виникає найбільший ажіотаж (до 5 пар в день реєструємо), то у грудні замість такого дня у нас був цілий тиждень! 21, 24, 26, 27 та навіть напередодні Нового року 31 грудня розписувалися до 5 пар у день! Такі наші найпопулярніші дати, – коментує директор МПК Ірина Должикова. – Це був грудневий весільний бум!

В останній місяць року у палаці реєстрували шлюби з громадянами Великої Британії, Туреччини, Ємену, Грузії, Ізраїлю, Азербайджану, Польщі. Також подала документи пара, де один з молодят зі Швеції.

Загалом, за рік послугою швидкої реєстрації шлюбу «Шлюб за добу» у Міському палаці культури скористалися майже 6 сотень разів. Тобто, у 2019-му тут побралися 589 пар.

Найчастіше, узаконювати свої стосунки до Чернігова ідуть молодята з Києва та інших міст-мільйонників, оскільки тут це коштує у кілька разів дешевше та зручніше. Скористатися послугою можна протягом робочого тижня (окрім святкових та державних вихідних).

Тому, публікуємо графік роботи «Шлюбу за добу»:

Прийом документів з понеділка по п’ятницю з 9 до 16 години (з 13 по 14 години – перерва на обід).

Реєстрація шлюбів – у другій половині дня.

Вихідні – субота та неділя.

 

Фото — Ірен Бринза

Теги: , ,