Фолк-діва Чернігова Ольга Коцур запрошує на свято чернігівської пісні і музики

На чернігівців чекає свято фольклору та справжньої чернігівської етніки – великим і яскравим концертом фолк-діва Ольга Коцур відзначатиме срібний творчий ювілей. Двогодинне дійство “У колі друзів” розраховане на широку аудиторію.

Як розповідають учасники концерту, зокрема колеги-співачки Ірина Лагойко та Оксана Пронченко, захід буде одночасно і ліричним, і динамічним:

– Можна буде і поспівати, і потанцювати, і просто отримати задоволення. 

Ольга Коцур – знана у Чернігові та області фольклористка, співачка, артистка, лауреатка обласної премії імені Василя Полевика, свій творчий шлях розпочала у 1995-му у філармонійному центрі у народному хорі. А доти – у церковному хорі в Спасо-Преображенському соборі. Нині у Міському палаці культури артистка веде два колективи, ще опікується фольклорним колективом “Горлиця” з с. Шестовиця, народним аматорським хором «Любисток» у с. Хмільниця, плюс пані Ольга – регент хору Спасо-Преображенського собору. Як бачите, особистість вона яскрава, талановита і популярна. Тож святкувати творчий ювілей на сцені – мастхев, як нині кажуть, або треба. 

зліва направо Ірина Лагойко, Ольга Коцур та Оксана Пронченко

Захід планувався торік, але на заваді став карантин та пандемія. Цього року все має бути інакше. Запрошені усі знакові фолк-колективи Чернігівщини та й, загалом, перераховувати учасників концерту “У колі друзів” можна довго. У програмі – кілька десятків пісень та композицій, рок-фолк, а також обрядове дійство “Зустріч весни”, спільний великий номер-привітання, а у ролі ведучого – Заслужений артист України Олексій Биш. 

 

Ольга Коцур:

– Я щиро запрошую на свято фольклору, на якому для вас співатимуть я та мої друзі, однодумці, талановиті виконавці. Репертуар – уся пісенна автентика Чернігівщини. Скажу, що коли я запланувала концерт і почала телефонувати колективам – всі одразу погодилися: “Так! Так! Давай!”. Не відмовився ніхто, настільки всі скучили за сценою за час карантинного простою. Тож, приходьте до нас 12 березня – заряджатися позитивом, весняним настроєм, любов’ю та хорошими піснями! Буде круто! 

Концерт “У колі друзів” відбудеться у Міському палаці культури 12 березня о 18:00. Квитки у касі МПК, деталі за телефоном (0462) 970 826. Режим роботи каси: вівторок – субота 11:00 – 19:00 (перерва 14:00 – 15:00), неділя – понеділок – вихідні. 

 

Tags: , , , , , , , ,