У серпні в МПК одружилися майже 7 десятків пар

Не дарма ж серпень вважається чи не найпопулярнішим місцем у весільному календарі: у Міському палаці культури  це готові підтвердити. В останній місяць літа за допогомогою сервісу “Шлюб за добу” у МПК взяли шлюб 67 пар молодят, ще 63 подали документи на реєстрацію. 

 

Загалом, як і у попередні періоди, найчастіше у Чернігові одружувалися жителі міста та області, а також кияни. Понад два десятка пар – взяли шлюб із іноземними громадянами. Так, у серпні у Палаці поєднали долі громадяни з понад десятка країн Італії, Азербайджану, Польщі, Латвії, Німеччини, Білорусі, Великобританії, Алжиру, Грузії, Казахстану та інших країн.

 

Ірина Должикова, директор КП “Міський палац культури”:

– Ми, у Міському палаці культури раді відзначити, що кількість молодят тільки збільшується. Тож, аби церемонії та підготовчий до них процес приносили задоволення і не створювали незручностей – маємо одне прохання до наших майбутніх подружжів. Перед подачею документів на обрану дату, будь ласка, уточнюйте наявність вільних місць для розпису. Бо кількість реєстрацій в день – ОБМЕЖЕНА.

Маєте запитання? Із задовленням відповімо. Телефон для довідок: +38 (063) 215-36-39 або 0462-97-08-37.

Tags: , , , ,