У МПК зберігається більше 2000 костюмів! (Фото)

13 жовтня – Міжнародний день костюма. Нам здається, що це свято – спеціально для Міського палацу культури, адже такого розмаїття сценічного одягу як у тутешніх запасниках – ще пошукати!

Наталія Кривенко, костюмер палацу, розповідає – у 4 костюмерних МПК зберігається більше двох тисяч різноманітних костюмів!

– Представлені різні епохи: 1920-ті у стилі чарльстон, українська доба, сучасні, тощо. Це одяг для наших колективів – «Дружба», «Десна», балету МПК, «Сіверяни», хору ветеранів, оркестру «ChernigivBаnd», а також на різноманітні святкові та костюмовані події, як-от, новорічні свята, – говорить пані Наталія.

Загалом, аби створити тільки один комплект для одного колективу – потрібна праця цілої команди: від керівника колективу до швачки. Продумується все – колір, фасон, тканина, оздоблення тощо. Щоб одяг максимально відповідав режисерській задумці.

Для того, щоб виготовити костюми для ансамблю «Сіверяни» – керівник Ольга Коцур навіть засіла за спеціальну літературу, вивчала історію костюма Чернігівщини, купували зразки старовинного одягу, щоб потім пошити максимально автентичний нашому краю одяг!

На продумування костюмів балету у головного балетмейстера Наталії Шарапової часто-густо йде не менше часу, аніж на постановку самого номеру.

Тож, костюм – це і праця, і творчість, і натхнення! Зі святом усіх, хто причетний до створення такого творчого одягу!

Tags: , , , , , , ,