Три переможниці конкурсу малюнку від МПК отримали подарунки (Фото)

Онлайн-конкурс малюнку показав, що унашому місті живе безліч дуже талановитих людей, які шалено закохані у Чернігів, пишаються ним і щиро запрошують сюди Дідуся Мороза. До Міського палацу культури надійшло кілька десятків робіт від наших юних художників. Всі іх вже привітав з новорічними святами Дідусь Мороз особисто. А трійко найкращих авторів отримали цінні святкові подарунки. Розкажемо трохи про них усіх.

Уляні Швед – 12. Вона вже 7 років пробує себе як художник, говорить, що в її родині малюють всі: мама, тато, старша сестра. Образотворче мистецтво опановує у Чернігівській художній школі, її роботи давно беруть участь у різноманітних виставках. Що найцікавіше – про свою перемогу в конкурсі малюнку МПК Уляна дізналася напередодні свого дня народження – він у неї 30 грудня. Каже, коли малювала – надихалася відомою анімаційною стрічкою “Полярний експрес”.

Уляна Швед біля своєї роботи

За подарунком дівчина прийшла разом з мамою Іриною Мельник.

– Ми дуже любимо фільми з Томом Хенксом і все, що можна з ним – вже переглянули. І “Полярний експрес”, звісно, теж, – говорить мама.

Уляна Швед розказує про історію створення малюнку, де зображений яскравий новорічний потяг:

– Також я згадала, що торік на Красній площі теж був такий святковий потяг. Там поруч була сцена. Тож, я придумала сюжет, додала ліхтарики, зробила, щоб було все таке затишне.

Віталіні Алексеєнко – 9. Але вона теж вже може вважатися досвідченою художницею, бо малює 4 роки, ще й встигає робити це у трьох позакласних закладах. Її мама Алла каже, що у дитини – цілих три курси, а ще ж школа! Як встигає все – загадка. Дівчинка мріє, коли виросте стати справжнім художником.

Віталіна разом з молодшим братиком Андрієм. Він теж малює

– Буду малювати картини. Найбільше люблю зображувати людей.

Малюнок від Віталіни – це головна ялинка Чернігова у цьогорічному вбранні з якравими великими кульками.

Влада Ільїна займається малюванням три роки. За цей час її роботи прикрасили приватні колекції усіх друзів та знайомих родини, батьки дуже пишаються талантом доньки. Сама вона росте не по роках розумною та дуже розсудливою дівчинкою. Ким стане коли виросте – ще визначається. Її улюблений художник – знаменита Євгенія Гапчинська.

– Я читаю “Алісу в Країні Див”, там є її малюнки, вони дуже красиві.

Роботи Влади

А ще Влада читає “Гаррі Поттера” (це її улюблена книжкова серія).

Ірина Должикова, директор МПК:

– Ми дуже вдячні усім, хто долучився до нашого конкурсу, Стежте за нашими повідомленнями – у новому році також буде чимало яскравих та цікавих ініціатив від Міського палацу культури!

Tags: , , , , , , , ,