Смачна та цікава романтика у стінах МПК

Наближається найромантичніший день року – День святого Валентина. Як його можна відсвяткувати? Повести кохану у кафе, або купити квитки на якусь чудову подію. Є ще й третій варіант – спробувати поєднати усі речі. Як? Наприклад, взяти участь у святкових розіграшах від Міського палацу культури. Один ваш романтичний спогад ми готові обміняти на флаєр, який гарантує круасан та стакан кави від нашого партнера кавярні-пекарні “Flavor”.

Єдина умова – романтика повинна бути пов’язана з Палацом! Цього разу ми розігруватимемо парні флаєри! Тож, купуєте квитки  в МПК, скажімо, на виставу театру «Чорний квадрат», згадуєте найсвітліші емоції – і шанс для нових за філіжанкою кави, бонусом отримуєте чудовий вечір!

 

Альона Іваненко, заступник директора Міського палацу культури зазначає:

– У Чернігові рідко де є такі місця, які б були пов’язані з долею практично усіх містян. Міський палац є одним з таких. З дитинства сюди ми всі ходили на різні гуртки, заняття, хтось тут займався танцями, вивчав англійську, хобі-курси, у більш дорослому віці ходили на різні концерти та вистави. Потім батьки відводили на заняття своїх дітей. Цього разу ми пропонуємо згадати ті перші романтичні почуття, які пов’язані у вас з Палацом. До речі, зізнання у любові та в інших теплих почуттях до МПК теж допускається. Свої розповіді можна залишати у коментарях під цим дописом на наших сторінках у соцмережах у фейсбуці та в інстаграмі. Найкращі та найповніше оформлені оптимістичні коментарі отримають приз – флаєри. Цього разу ми розігруватимемо аж 6 – по два на кожну пару.

Фінальний розіграш відбудеться 13 лютого, у четвер. Тож, маєте півтора тижні на написання своїх романтичних розповідей.

 

 

Tags: , , , , , , , ,