“Літні музичні вечори” єднають чернігівців і відкривають нові творчі імена

Літо – це не лише свіжі фрукти, запах моря, гір чи лугової трави. Літо – це ще й можливість частіше бувати на дворі, дихати свіжим повітрям, рухатися і… спілкуватися. Особливо це корисно для людей у віці, самотніх, тих, у кого коло спілкування невелике, а бажання знайти споріднену душу є. Саме тому так і популярні ось уже багато років “Літні музичні вечори”, які проводить Міський палац культури. Цей захід єднає у собі кілька моментів: хорошу музику, веселі танці і однодумців навколо.

Останнім часом додався ще один нюанс – завдяки Вечорам чернігівці знайомляться з новими іменами зі світу локальної естради. Бо за межами Чернігова проживає чимало талановитих, яскравих людей! Наприклад, у Гончарівській громаді у місцевому відлілі культури, сім’ї, молоді та спорту працює молода співачка Тетяна Якубець. Почути її голос глядачі “Вечорів” могли у суботу 15 серпня у Міському палаці культури, де пані Тетяна виступала.

Вікторія Сенченко (ліворуч)- викладач з вокалу студії “АртVoice” та Тетяна Якубець, молода співачка з Гончарівського, учасниці останніх “Вечорів”. Фото у перерві між виступами.

Сергій Макашов, режисер МПК:
– Одна з цілей, яку перед собою ставить Палац – це культурна освіта, відкриття нових виконавців, збагачення нашої культури, тобто, такий собі культурний обмін. У нас вже на “Вечорах” виступали артисти з Ріпок, з Чернігівського району, з Городні. Ми раді усім, хто яскравий, талановитий та самобутній.

Зауважимо, що “Літні музичні вечори” у серпні також триватимуть. Стежте за нашими оновленнями на сайті та на сторінках у соціальних мережах.

Tags: , , , , , , ,