Як Геловін приніс удачу двом чернігівським родинам (Фото)

Геловін — це не завжди монстри та страшилки, інколи він здатен приносити подарунки. Одразу дві родини стали володарями квитків на Кубок гумору Чернігівської Ліги КВН, що стартує у суботу 2 листопада у Міському палаці культури. Розіграш відбувся 31-го жовтня, а вже 1 листопада подружжя Марини Мельник та Сергія Соболєва, плюс пані Юлія Ключник — отримали свої щасливі квитки. Для усіх ці призи виявилися цілковитою несподіванкою. І дуже-дуже бажаною.

Пара Марини та Сергія отримуючи квитки зізналися — сюрприз від МПК таки вдався. За словами дівчини, перемога у розіграші для неї була неочікуваною.


— Я була дуже здивована, звісно, приємно. Ми з чоловіком намагаємося не пропускати ігри КВН. Он, минулу подію ми пропустили. А цю вже стовідсотково ні, — розповіло подружжя.

Чоловік пані Марини Сергій Соболєв зауважив — так родина отримала приємний сюрприз до Геловіну.

Інша щасливиця — Юлія Ключник зізналася: ніколи в житті нічого не вигравала. А тут квитки, ще й на КВН!

— Підемо з подружкою! Дякую! Це так приємно!

 

Міський палац культури вітає чернігівців з виграшем і запевняє: на цьому різноманітні «приємності» для наших глядачів не закінчуються.

Ірина Должикова, директор Міського палацу культури:

— Ми обов’язково будемо радувати наших глядачів, шанувальників іншими приємними сюрпризами. Аби не прогавити свою щасливу мить — потрібно стежити за нашими повідомленнями на наших сторінках у соцмережах — в фейсбуці та в інстаграмі. Щасливі квитки можна буде виграти там! Тож, підписуйтесь!

Теги: , , , , , ,