Народний аматорський хор ветеранів війни та праці

Керівник : Красножон Микола Петрович
Дата заснування : 1960 рік

Народний аматорський хор ветеранів війни та праці створений у 1960 році. Засновник та перший керівник – Михайло Главецький. З 1998 року хор працює при Міському палаці культури. Понад десять років керівник хору – Микола Красножон.

До складу колективу входять ветерани та діти війни ,ветерани праці віком від 55 до 86 років. Всі 30 учасників хору складають при хорі окрему жіночу та чоловічу вокальні групи, дуети, тріо і квартет.

Артисти виконують твори на  військово-патріотичну тематику, українські народні пісні, сучасні композиції та пісні зарубіжних творів. Також у виконанні хору звучить музика керівника колективу Миколи Красножона («Марш ветеранів Чернігівщини», «Чернігів – місто золоте», «Каштан»)

Народний хор постійно виступає на міських святкових заходах з новими програмами. Проводить благодійні концерти для ветеранів, військовослужбовців,учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи та людей похилого віку. Займається роботою патріотичному вихованню в учбових закладах Чернігова.

Колектив неодноразово нагороджений почесними грамотами міської ради та виконавчого комітету, грамотами Управління культури міськради.